ZOLUX Panas Colour 50 - klietka pre hlodavce - sivá
Kód: DMZZOUKLA0007Podrobný popis
ZOLUX Panas Colour 50 - klietka pre hlodavce - sivá| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória produktu | Klietka |
| Typ zvieraťa | Hlodavce |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Hlodavec, kat |
| Materiál | Kov, Plast |
| Kategória | Pre myši a potkany, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika, Pre škrečka |
| Typ produktu | Klietka |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Vybavenie | Navijak, Misa, Chata |
| Farba | Šedá |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Výška | 350 mm |
| Hĺbka | 290 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336027056902 |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Typ zvieraťa: | Hlodavce |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Hlodavec, kat |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Kategória: | Pre myši a potkany, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika, Pre škrečka |
| Typ produktu: | Klietka |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Vybavenie: | Navijak, Misa, Chata |
| Farba: | Šedá |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Výška: | 350 mm |
| Hĺbka: | 290 mm |
| Šírka: | 500 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
