ZOLUX Primo 120 cm - klietka pre hlodavce - biela a sivá
Kód: DLZZOUKLA0088Podrobný popis
ZOLUX Primo 120 cm - klietka pre hlodavce - biela a sivá| Farba | Šedá, Biela |
| Kategória | Pre myši a potkany, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika, Pre morča, Pre škrečka, Pre králika |
| Vybavenie | Jasle na seno |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Hlodavec, kat |
| Typ produktu | Klietka |
| Typ zvieraťa | Hlodavce |
| Otočné kolieska | Nie |
| Materiál | Kov, Plast |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória produktu | Klietka |
| Výška | 410 mm |
| Šírka | 1220 mm |
| Hmotnosť | 6,2 kg |
| Hĺbka | 670 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336022054200 |
| Farba: | Šedá, Biela |
| Kategória: | Pre myši a potkany, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika, Pre morča, Pre škrečka, Pre králika |
| Vybavenie: | Jasle na seno |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Hlodavec, kat |
| Typ produktu: | Klietka |
| Typ zvieraťa: | Hlodavce |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Výška: | 410 mm |
| Šírka: | 1220 mm |
| Hmotnosť: | 6,2 kg |
| Hĺbka: | 670 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
