ZOLUX Rody3 DUO - klietka pre hlodavce - modrá
Kód: DLZZOUKLA0031Podrobný popis
ZOLUX Rody3 DUO - klietka pre hlodavce - modrá| Vybavenie | Fontána, Navijak, Misa, Poschodie |
| Kategória | Pre nočného vtáčika, Pre myši a potkany, Pre škrečka |
| Typ zvieraťa | Hlodavce |
| Farba | Modrá |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória produktu | Klietka |
| Materiál | Kov, Plast |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Typ produktu | Klietka |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Hlodavec, kat |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Šírka | 410 mm |
| Výška | 405 mm |
| Hĺbka | 270 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336022060218 |
| Vybavenie: | Fontána, Navijak, Misa, Poschodie |
| Kategória: | Pre nočného vtáčika, Pre myši a potkany, Pre škrečka |
| Typ zvieraťa: | Hlodavce |
| Farba: | Modrá |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Typ produktu: | Klietka |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Hlodavec, kat |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Šírka: | 410 mm |
| Výška: | 405 mm |
| Hĺbka: | 270 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
