ZOLUX Rody3 Trio blue - klietka pre hlodavce
Kód: DLZZOUKLA0035Podrobný popis
ZOLUX Rody3 Trio blue - klietka pre hlodavce| Kategória | Pre myši a potkany, Pre nočného vtáčika, Pre škrečka, Pre hlodavce |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Vybavenie | Poschodie, Fontána, Podávač, Navijak |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória produktu | Klietka |
| Materiál | Plast |
| Farba | Modrá |
| Šírka | 410 mm |
| Hĺbka | 270 mm |
| Výška | 530 mm |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336022060256 |
| Kategória: | Pre myši a potkany, Pre nočného vtáčika, Pre škrečka, Pre hlodavce |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Vybavenie: | Poschodie, Fontána, Podávač, Navijak |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Modrá |
| Šírka: | 410 mm |
| Hĺbka: | 270 mm |
| Výška: | 530 mm |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
