ZOLUX Rody3 Trio - klietka pre hlodavce - červená
Kód: DLZZOUKLA0033Podrobný popis
ZOLUX Rody3 Trio - klietka pre hlodavce - červená| Typ produktu | Klietka |
| Vybavenie | Poschodie x 2, Fontána, Misa, Navijak |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Hlodavec, kat |
| Materiál | Kov, Plast |
| Farba | Červená, Šedá |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Typ zvieraťa | Hlodavce |
| Kategória | Pre myši a potkany, Pre škrečka |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória produktu | Klietka |
| Šírka | 410 mm |
| Hĺbka | 270 mm |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Výška | 530 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336022060232 |
| Typ produktu: | Klietka |
| Vybavenie: | Poschodie x 2, Fontána, Misa, Navijak |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Hlodavec, kat |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Farba: | Červená, Šedá |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Typ zvieraťa: | Hlodavce |
| Kategória: | Pre myši a potkany, Pre škrečka |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Šírka: | 410 mm |
| Hĺbka: | 270 mm |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Výška: | 530 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
