DR LUCY Pro bieliaci púder pre psov - 120 g
Kód: DLZDCYPIE0032Podrobný popis
DR LUCY Pro bieliaci púder pre psov - 120 g| Typ balenia | Plastová nádoba |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat | Biely plášť |
| Efekt šampónu | Rozjasnenie |
| Kategória produktu | Výrobky na starostlivosť |
| Kategória | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Hmotnosť | 120 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5905857022418 |
| Typ balenia: | Plastová nádoba |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat: | Biely plášť |
| Efekt šampónu: | Rozjasnenie |
| Kategória produktu: | Výrobky na starostlivosť |
| Kategória: | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Hmotnosť: | 120 g |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
