DR LUCY Home 1 dlhá srsť - šampón pre psov - 250 ml
Kód: DLPAC5PIE0008Podrobný popis
DR LUCY Home 1 dlhá srsť - šampón pre psov - 250 ml| Kategória | Pre psa |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat | Biely plášť, Dlhý kabát, Tmavý plášť, Hnedý kabát, Čierny kabát |
| Kategória produktu | Šampón |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Efekt šampónu | Osviežujúce, Posilnenie, Uľahčenie česania |
| Typ balenia | Fľaša |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Hmotnosť | 270 g |
| Hlasitosť | 250 ml |
| Upozornenia | Do not allow contact with eyes or mucous membranes., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5905857023118 |
| Kategória: | Pre psa |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat: | Biely plášť, Dlhý kabát, Tmavý plášť, Hnedý kabát, Čierny kabát |
| Kategória produktu: | Šampón |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Efekt šampónu: | Osviežujúce, Posilnenie, Uľahčenie česania |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Hmotnosť: | 270 g |
| Hlasitosť: | 250 ml |
| Upozornenia: | Do not allow contact with eyes or mucous membranes., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
