Motorola moto G06 6.88" Dual SIM Android 15 USB Type-C 4 GB 64 GB 7000 mAh Laurel Oak
Kód: TKOMOTSZA0504Podrobný popis
Motorola moto G06 6.88" Dual SIM Android 15 USB Type-C 4 GB 64 GB 7000 mAh Laurel Oak| Pripojenie slúchadiel | 3,5 mm |
| USB verzia | 2.0 |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| USB vstup | Áno |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí | Áno |
| Technológia rýchleho nabíjania | TurboPower |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Dodávané káble | USB Typ-C |
| Vyberací kolík | Áno |
| Ochranné puzdro | Áno |
| Ochranná fólia | Nie |
| Výška | 171,3 mm |
| Hmotnosť | 220 g |
| Hĺbka | 8,81 mm |
| Šírka | 77,5 mm |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (max) | 18 W |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Zaoblené rohy displeja | Áno |
| Gorilla Glass verzia | Gorilla Glass 3 |
| Rozlíšenie displeja | 1640 x 720 px |
| Uhlopriečka displeja | 6,88″ |
| Natívny pomer strán | 20.5:9 |
| Typ skla displeja | Corning Glass |
| Typ panelu | LCD |
| Hustota pixelov | 395 ppi |
| Model procesoru | Helio G81 Extreme |
| Architektúra procesora | ARM Cortex-A75 + ARM Cortex-A55 |
| Typ procesoru | MediaTek Helio G81 |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Frekvencia procesora | 2,0 GHz (Cortex-A75), 1,7 GHz (Cortex-A55) |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 64 GB |
| Kapacita pamäte RAM | 4 GB |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty | 1 TB |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Typ blesku | LED |
| Typ zadnej kamery | Duálny fotoaparát |
| Blesk zadného fotoaparátu | Áno |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 50 MP |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 8 MP |
| Časovač | Áno |
| Nočný režim | Áno |
| Režim spomaleného záberu | Áno |
| Portrétový režim | Áno |
| Detekcia úsmevu | Áno |
| Panoráma | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| 4G štandardy | LTE |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| Wi-Fi | Áno |
| Generácia mobilnej siete | 4G |
| 3G štandardy | WCDMA |
| Funkcie SIM karty | Dual SIM |
| GSM (2G) štandardy | GSM |
| NFC | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Ochranné funkcie | Odpudzuje vodu |
| Farba názov | Laurel Oak |
| Poskytovaný OS | Android 15 |
| Platforma | Android |
| Kapacita batérie | 7000 mAh |
| Reproduktory | Stereo |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Počet mikrofónov | 1 |
| GPS | Áno |
| Elektronický kompas | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | Áno |
| GLONASS | Áno |
| Galileo | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivé, GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia | Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not expose the device to high temperatures or direct flames., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point. |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP64 |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| EAN: | 840493601861 |
| Pripojenie slúchadiel: | 3,5 mm |
| USB verzia: | 2.0 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| USB vstup: | Áno |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí: | Áno |
| Technológia rýchleho nabíjania: | TurboPower |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Dodávané káble: | USB Typ-C |
| Vyberací kolík: | Áno |
| Ochranné puzdro: | Áno |
| Ochranná fólia: | Nie |
| Výška: | 171,3 mm |
| Hmotnosť: | 220 g |
| Hĺbka: | 8,81 mm |
| Šírka: | 77,5 mm |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (max): | 18 W |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Zaoblené rohy displeja: | Áno |
| Gorilla Glass verzia: | Gorilla Glass 3 |
| Rozlíšenie displeja: | 1640 x 720 px |
| Uhlopriečka displeja: | 6,88″ |
| Natívny pomer strán: | 20.5:9 |
| Typ skla displeja: | Corning Glass |
| Typ panelu: | LCD |
| Hustota pixelov: | 395 ppi |
| Model procesoru: | Helio G81 Extreme |
| Architektúra procesora: | ARM Cortex-A75 + ARM Cortex-A55 |
| Typ procesoru: | MediaTek Helio G81 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Frekvencia procesora: | 2,0 GHz (Cortex-A75), 1,7 GHz (Cortex-A55) |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 64 GB |
| Kapacita pamäte RAM: | 4 GB |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 1 TB |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Typ blesku: | LED |
| Typ zadnej kamery: | Duálny fotoaparát |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 50 MP |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 8 MP |
| Časovač: | Áno |
| Nočný režim: | Áno |
| Režim spomaleného záberu: | Áno |
| Portrétový režim: | Áno |
| Detekcia úsmevu: | Áno |
| Panoráma: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| 4G štandardy: | LTE |
| Typ SIM karty: | NanoSIM + eSIM |
| Wi-Fi: | Áno |
| Generácia mobilnej siete: | 4G |
| 3G štandardy: | WCDMA |
| Funkcie SIM karty: | Dual SIM |
| GSM (2G) štandardy: | GSM |
| NFC: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Ochranné funkcie: | Odpudzuje vodu |
| Farba názov: | Laurel Oak |
| Poskytovaný OS: | Android 15 |
| Platforma: | Android |
| Kapacita batérie: | 7000 mAh |
| Reproduktory: | Stereo |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
| Počet mikrofónov: | 1 |
| GPS: | Áno |
| Elektronický kompas: | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS): | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| Galileo: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivé, GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia: | Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not expose the device to high temperatures or direct flames., Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point. |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP64 |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
