DR LUCY Home 2 hrubá srsť - šampón pre psov - 250 ml
Kód: DLPAC5PIE0007Podrobný popis
DR LUCY Home 2 hrubá srsť - šampón pre psov - 250 ml| Kategória | Pre psa |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat | Hrubá srsť, Krátke vlasy, Dlhé vlasy |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória produktu | Šampón |
| Efekt šampónu | Regenerácia, Posilnenie |
| Typ balenia | Fľaša |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Hlasitosť | 250 ml |
| Hmotnosť | 270 g |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5905857023132 |
| Kategória: | Pre psa |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat: | Hrubá srsť, Krátke vlasy, Dlhé vlasy |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória produktu: | Šampón |
| Efekt šampónu: | Regenerácia, Posilnenie |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Hlasitosť: | 250 ml |
| Hmotnosť: | 270 g |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
