TRIXIE 6285 nožnice na strihanie domácich zvierat Rôzne farby Pravoruké univerzálne
Kód: DLZTXEHIP0030Podrobný popis
TRIXIE 6285 nožnice na strihanie domácich zvierat Rôzne farby Pravoruké univerzálne| Množstvo | 1 |
| Farba | Rôzne farby |
| Kategória produktu | Nožnice |
| Ďalšie informácie | Výrobok sa dodáva v náhodnom farebnom variante |
| Materiál nožov | Nerezová oceľ |
| Orientácia ruky | Pravák |
| Typ zvieratka | Univerzálne |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Tvar hrotov | Zaguľatené hroty |
| Kategória | Pre psa, Pre hlodavce, Pre mačky |
| Protikĺzavý úchop | Áno |
| Dĺžka | 80 mm |
| Upozornenia | Use in accordance with manufacturer's instructions., Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Care |
|---|---|
| EAN: | 4011905062853 |
| Množstvo: | 1 |
| Farba: | Rôzne farby |
| Kategória produktu: | Nožnice |
| Ďalšie informácie: | Výrobok sa dodáva v náhodnom farebnom variante |
| Materiál nožov: | Nerezová oceľ |
| Orientácia ruky: | Pravák |
| Typ zvieratka: | Univerzálne |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Tvar hrotov: | Zaguľatené hroty |
| Kategória: | Pre psa, Pre hlodavce, Pre mačky |
| Protikĺzavý úchop: | Áno |
| Dĺžka: | 80 mm |
| Upozornenia: | Use in accordance with manufacturer's instructions., Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
