AG Neovo SC-2203 LCD monitor 55,9 cm (22") 1920 x 1080 px Full HD Čierna
Kód: MONNEOSEC0027Podrobný popis
AG Neovo SC-2203 LCD monitor 55,9 cm (22") 1920 x 1080 px Full HD Čierna| Vstupné porty BNC | 1 |
| HDMI | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet VGA portov | 1 |
| Výstupné porty BNC | 1 |
| Verzia HDMI | 1.4 |
| Výstup pre slúchadlá | Nie |
| Vstavaný USB hub | Nie |
| Stručný návod | Áno |
| Dodávané káble | HDMI, Napájací kábel |
| Hmotnosť (bez stojana) | 2,3 kg |
| Výška (s podstavcom) | 373,8 mm |
| Šírka (bez stojana) | 491,8 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 167,4 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 2,6 kg |
| Hĺbka (bez stojana) | 44,9 mm |
| Výška (bez stojana) | 289,5 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 491,8 mm |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | Nie je dostupné |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 16 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | E |
| Spotreba elektrickej energie | 16 W |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,3 W |
| Vodorovná frekvencia (digitál) | 30 - 85 kHz |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178° |
| Jas displeja (typický) | 280 cd/m² |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Počet farieb displeja | 1,07 miliárd farieb |
| Rozstup pixelov | 0,241 x 0,241 mm |
| Zvislá frekvencia (digitál) | 48 - 75 Hz |
| Odozva | 5 ms |
| Kontrastný pomer (typický) | 20000000:1 |
| Zvislý pozorovací uhol | 178° |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Typ panelu | VA |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Uhlopriečka displeja | 21.45" |
| Technológia zobrazenia | LCD |
| Farba | Čierna |
| Postavenie na trhu | Biznis |
| Certifikáty zhody | REACH, RoHS, EAC, Smernica o nízkom napätí (LVD), WEEE, CE, UKCA |
| Výška balenia | 373 mm |
| Šírka balenia | 555 mm |
| Hĺbka balenia | 110 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 3,6 kg |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Slot pre zámok | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 100 x 100 mm |
| VESA montáž | Áno |
| Nastavenie výšky | Nie |
| Uhol náklonu | -5 - 15° |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1949709 |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS, WEEE, UKCA, CE, REACH, Smernica o nízkom napätí (LVD), EAC |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 5 - 35 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 60 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 20 - 85% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 10 - 90% |
| Integrovaná kamera | Nie |
| RMS výkon | Neuplatňuje sa |
| Počet reproduktorov | Neuplatňuje sa |
| Vstavané reproduktory | Nie |
| Upozornenia | Do not place heavy objects on the monitor to avoid damage., Avoid prolonged staring at the screen at high brightness to prevent eye fatigue., Do not open the monitor case to prevent electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | CCTV / Monitors for monitoring |
|---|---|
| EAN: | 4710739598148 |
| Vstupné porty BNC: | 1 |
| HDMI: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet VGA portov: | 1 |
| Výstupné porty BNC: | 1 |
| Verzia HDMI: | 1.4 |
| Výstup pre slúchadlá: | Nie |
| Vstavaný USB hub: | Nie |
| Stručný návod: | Áno |
| Dodávané káble: | HDMI, Napájací kábel |
| Hmotnosť (bez stojana): | 2,3 kg |
| Výška (s podstavcom): | 373,8 mm |
| Šírka (bez stojana): | 491,8 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 167,4 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 2,6 kg |
| Hĺbka (bez stojana): | 44,9 mm |
| Výška (bez stojana): | 289,5 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 491,8 mm |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | Nie je dostupné |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 16 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | E |
| Spotreba elektrickej energie: | 16 W |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,3 W |
| Vodorovná frekvencia (digitál): | 30 - 85 kHz |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 178° |
| Jas displeja (typický): | 280 cd/m² |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Počet farieb displeja: | 1,07 miliárd farieb |
| Rozstup pixelov: | 0,241 x 0,241 mm |
| Zvislá frekvencia (digitál): | 48 - 75 Hz |
| Odozva: | 5 ms |
| Kontrastný pomer (typický): | 20000000:1 |
| Zvislý pozorovací uhol: | 178° |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ panelu: | VA |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Uhlopriečka displeja: | 21.45" |
| Technológia zobrazenia: | LCD |
| Farba: | Čierna |
| Postavenie na trhu: | Biznis |
| Certifikáty zhody: | REACH, RoHS, EAC, Smernica o nízkom napätí (LVD), WEEE, CE, UKCA |
| Výška balenia: | 373 mm |
| Šírka balenia: | 555 mm |
| Hĺbka balenia: | 110 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 3,6 kg |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 100 x 100 mm |
| VESA montáž: | Áno |
| Nastavenie výšky: | Nie |
| Uhol náklonu: | -5 - 15° |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1949709 |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS, WEEE, UKCA, CE, REACH, Smernica o nízkom napätí (LVD), EAC |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 5 - 35 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 60 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 20 - 85% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 10 - 90% |
| Integrovaná kamera: | Nie |
| RMS výkon: | Neuplatňuje sa |
| Počet reproduktorov: | Neuplatňuje sa |
| Vstavané reproduktory: | Nie |
| Upozornenia: | Do not place heavy objects on the monitor to avoid damage., Avoid prolonged staring at the screen at high brightness to prevent eye fatigue., Do not open the monitor case to prevent electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
