Elektrické záhradnícke nožnice Black & Decker GK1000-QS
Kód: NELBDEPLA0001Podrobný popis
Elektrické záhradnícke nožnice Black & Decker GK1000-QS| Prenášanie puzdro | Nie |
| Úroveň vibrácií | 2,6 m/s² |
| Rozstup reťaze | 25,4 / 4 mm (1 / 4") |
| Farba | Oranžová, Čierna |
| Hĺbka rezu (max) | 10 cm |
| Dĺžka tyče | 10 cm |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Príkon | 550 W |
| Napájací zdroj | AC |
| Úroveň hluku | 98 dB |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chain saws |
|---|---|
| EAN: | 5035048142790 |
| Prenášanie puzdro: | Nie |
| Úroveň vibrácií: | 2,6 m/s² |
| Rozstup reťaze: | 25,4 / 4 mm (1 / 4") |
| Farba: | Oranžová, Čierna |
| Hĺbka rezu (max): | 10 cm |
| Dĺžka tyče: | 10 cm |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Príkon: | 550 W |
| Napájací zdroj: | AC |
| Úroveň hluku: | 98 dB |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
