Einhell FORTEXXA 18/20 TH Červená
Kód: NAKEINPLA0013Podrobný popis
Einhell FORTEXXA 18/20 TH Červená| Nabíjačka batérie v balení | Nie |
| Vrátane vodiacej lišty | Áno |
| Vrátane batérií | Nie |
| Prenášanie puzdro | Nie |
| Ukazovateľ hladiny oleja | Áno |
| Farba | Červená |
| Bezpečnostný spínač | Áno |
| Dĺžka rezu | 14 cm |
| Ochrana proti spätnému rázu | Áno |
| Automatické mazanie | Áno |
| Dĺžka čepele | 20 cm |
| Napínač reťaze | Áno |
| Objem olejovej nádrže | 0,75 L |
| Typ motora | Striedavý |
| Ergonomické ovládanie | Áno |
| Napnutie a výmena reťaze bez náradia | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia | 3,5 kg |
| Hĺbka balenia | 290 mm |
| Hmotnosť | 2,5 kg |
| Výška balenia | 250 mm |
| Šírka balenia | 210 mm |
| Kapacita batérie | 2,5 Ah |
| Napätie batérie | 18 V |
| Napájací zdroj | Batérie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chain saws |
|---|---|
| EAN: | 4006825663099 |
| Nabíjačka batérie v balení: | Nie |
| Vrátane vodiacej lišty: | Áno |
| Vrátane batérií: | Nie |
| Prenášanie puzdro: | Nie |
| Ukazovateľ hladiny oleja: | Áno |
| Farba: | Červená |
| Bezpečnostný spínač: | Áno |
| Dĺžka rezu: | 14 cm |
| Ochrana proti spätnému rázu: | Áno |
| Automatické mazanie: | Áno |
| Dĺžka čepele: | 20 cm |
| Napínač reťaze: | Áno |
| Objem olejovej nádrže: | 0,75 L |
| Typ motora: | Striedavý |
| Ergonomické ovládanie: | Áno |
| Napnutie a výmena reťaze bez náradia: | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 3,5 kg |
| Hĺbka balenia: | 290 mm |
| Hmotnosť: | 2,5 kg |
| Výška balenia: | 250 mm |
| Šírka balenia: | 210 mm |
| Kapacita batérie: | 2,5 Ah |
| Napätie batérie: | 18 V |
| Napájací zdroj: | Batérie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
