Einhell GP-LC 36/40 Li BL 10500 ot/min Čierna, Červená
Kód: NAKEINPLA0014Podrobný popis
Einhell GP-LC 36/40 Li BL 10500 ot/min Čierna, Červená| Balenie batérií | Nie |
| Nabíjačka | Nie |
| Farba | Čierna, Červená |
| Rozstup reťaze | 76,2 / 8 mm (3 / 8") |
| Objem olejovej nádrže | 0,23 L |
| Typ motora | Striedavý |
| Dĺžka rezu | 38 cm |
| Rýchlosť reťaze | 19,3 m/s |
| Voľnobežná rýchlosť | 10500 ot/min |
| Hĺbka balenia | 245 mm |
| Šírka balenia | 520 mm |
| Hmotnosť | 4,76 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia | 6,22 kg |
| Výška balenia | 275 mm |
| Kapacita batérie | 5,2 Ah |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Napätie batérie | 18 V |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chain saws |
|---|---|
| EAN: | 4006825678406 |
| Balenie batérií: | Nie |
| Nabíjačka: | Nie |
| Farba: | Čierna, Červená |
| Rozstup reťaze: | 76,2 / 8 mm (3 / 8") |
| Objem olejovej nádrže: | 0,23 L |
| Typ motora: | Striedavý |
| Dĺžka rezu: | 38 cm |
| Rýchlosť reťaze: | 19,3 m/s |
| Voľnobežná rýchlosť: | 10500 ot/min |
| Hĺbka balenia: | 245 mm |
| Šírka balenia: | 520 mm |
| Hmotnosť: | 4,76 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 6,22 kg |
| Výška balenia: | 275 mm |
| Kapacita batérie: | 5,2 Ah |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Napätie batérie: | 18 V |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
