Einhell GP-PS 18/20 Li BL-Solo záhradnícke nožnice Bypass Čierna, Červená
Kód: NAKEINPLA0015Podrobný popis
Einhell GP-PS 18/20 Li BL-Solo záhradnícke nožnice Bypass Čierna, Červená| Balenie batérií | Nie |
| Nabíjačka | Nie |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Prenášanie puzdro | Nie |
| Rezací systém | Bypass |
| Bezpečnostný zámok | Áno |
| Farba rukoväte | Čierna, Červená |
| Mäkká rukoväť | Áno |
| Materiál rukoväte | Plast |
| Kapacita rezu | 15 cm |
| Hmotnosť | 1,38 kg |
| Dĺžka čepele | 19,2 cm |
| Hĺbka balenia | 170 mm |
| Šírka balenia | 490 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,82 kg |
| Výška balenia | 120 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chain saws |
|---|---|
| EAN: | 4006825683295 |
| Balenie batérií: | Nie |
| Nabíjačka: | Nie |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Prenášanie puzdro: | Nie |
| Rezací systém: | Bypass |
| Bezpečnostný zámok: | Áno |
| Farba rukoväte: | Čierna, Červená |
| Mäkká rukoväť: | Áno |
| Materiál rukoväte: | Plast |
| Kapacita rezu: | 15 cm |
| Hmotnosť: | 1,38 kg |
| Dĺžka čepele: | 19,2 cm |
| Hĺbka balenia: | 170 mm |
| Šírka balenia: | 490 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,82 kg |
| Výška balenia: | 120 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
