Makita DUC254Z reťazová píla Modrá
Kód: NAKMAKPLA0010Podrobný popis
Makita DUC254Z reťazová píla Modrá| Balenie batérií | Nie |
| Prenášanie puzdro | Nie |
| Nabíjačka | Nie |
| Rýchlosť reťaze | 24 m/s |
| Typ motora | Striedavý |
| Objem olejovej nádrže | 0,14 L |
| Farba | Modrá |
| Vstupné striedavé napätie | 18 V |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Upozornenia | Do not dispose of used batteries in the normal waste stream; hand them in at a designated collection point. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chain saws |
|---|---|
| EAN: | 088381857543 |
| Balenie batérií: | Nie |
| Prenášanie puzdro: | Nie |
| Nabíjačka: | Nie |
| Rýchlosť reťaze: | 24 m/s |
| Typ motora: | Striedavý |
| Objem olejovej nádrže: | 0,14 L |
| Farba: | Modrá |
| Vstupné striedavé napätie: | 18 V |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Upozornenia: | Do not dispose of used batteries in the normal waste stream; hand them in at a designated collection point. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
