Skladací kufor s roštom 45x30x35 cm Maestro MR-1011
Kód: GRLMEOGWE0002Podrobný popis
Skladací kufor s roštom 45x30x35 cm Maestro MR-1011| Zdroj tepla | Uhlie |
| Nastaviteľný termostat | Nie |
| Model | Grilovanie |
| Výška | 350 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Povrchová úprava varnej časti | Chrómované |
| Farba | Čierna |
| Typ roštu | Kov |
| Typ horného povrchu | Sieť |
| Viečko | Nie |
| Tvar varného povrchu | Obdĺžnikový |
| Základný materiál | Kov |
| Otočné kolieska | Nie |
| Skladacia konštrukcia | Áno |
| Držadlo | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Charcoal grills |
|---|---|
| EAN: | 4820177149304 |
| Zdroj tepla: | Uhlie |
| Nastaviteľný termostat: | Nie |
| Model: | Grilovanie |
| Výška: | 350 mm |
| Hĺbka: | 450 mm |
| Povrchová úprava varnej časti: | Chrómované |
| Farba: | Čierna |
| Typ roštu: | Kov |
| Typ horného povrchu: | Sieť |
| Viečko: | Nie |
| Tvar varného povrchu: | Obdĺžnikový |
| Základný materiál: | Kov |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Skladacia konštrukcia: | Áno |
| Držadlo: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
