Techly I-CABINET-30DUTY vozík a skrinka pre správu prenosných zariadení Vozík pre správu prenosných zariadení Biela, Modrá
Kód: TABTHLLAD0002Podrobný popis
Techly I-CABINET-30DUTY vozík a skrinka pre správu prenosných zariadení Vozík pre správu prenosných zariadení Biela, Modrá| Uzamykanie | Áno |
| Vyžadovaná montáž | Nie |
| Podporované konektory | USB |
| Vetranie | Áno |
| Podporované prenosné zariadenia | Smartfón, Tablet, Laptop |
| Zdroj nabíjania | USB Typ-A |
| Typ zámku | Kľúč |
| Počet podporovaných zariadení | 30 |
| Počet ventilátorov | 3 ventilátor/ventilátory |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Výška | 1110 mm |
| Hrúbka zabudovania | 1,5 mm |
| Hmotnosť | 107,1 kg |
| Hĺbka | 650 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 220 V |
| Počet políc | 3 police/políc |
| Model | Vozík pre správu prenosných zariadení |
| Vylepšená správa káblov | Áno |
| Umiestnenie | Podlaha |
| Dĺžka šnúry | 2,2 m |
| Otočné kolieska | Áno |
| Farba | Modrá, Biela |
| Záručná lehota | 1 rok / roky |
| Certifikáty zhody | CE, RoHS |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS, CE |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| EAN: | 8051128108880 |
| Uzamykanie: | Áno |
| Vyžadovaná montáž: | Nie |
| Podporované konektory: | USB |
| Vetranie: | Áno |
| Podporované prenosné zariadenia: | Smartfón, Tablet, Laptop |
| Zdroj nabíjania: | USB Typ-A |
| Typ zámku: | Kľúč |
| Počet podporovaných zariadení: | 30 |
| Počet ventilátorov: | 3 ventilátor/ventilátory |
| Certifikácia: | CE, RoHS |
| Výška: | 1110 mm |
| Hrúbka zabudovania: | 1,5 mm |
| Hmotnosť: | 107,1 kg |
| Hĺbka: | 650 mm |
| Šírka: | 700 mm |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 V |
| Počet políc: | 3 police/políc |
| Model: | Vozík pre správu prenosných zariadení |
| Vylepšená správa káblov: | Áno |
| Umiestnenie: | Podlaha |
| Dĺžka šnúry: | 2,2 m |
| Otočné kolieska: | Áno |
| Farba: | Modrá, Biela |
| Záručná lehota: | 1 rok / roky |
| Certifikáty zhody: | CE, RoHS |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS, CE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
