Charger GaN 1 x USB, 2 x USB-C Quick Charge 4+ 65W white
Kód: LADEAVSIC0018Podrobný popis
Charger GaN 1 x USB, 2 x USB-C Quick Charge 4+ 65W white| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Ochrana proti preťaženiu | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Ochrana proti skratu | Áno |
| Typ zdroja | USB, USB-C |
| Hĺbka | 38,7 mm |
| Výška | 98 mm |
| Šírka | 32,7 mm |
| Hmotnosť | 123 g |
| Farba | Biela |
| Typ balenia | Kartón |
| Certifikáty zhody | RoHS |
| Certifikácia | RoHS, FCC, CE |
| Technológia rýchleho nabíjania | Quick Charge 4+, Huawei FCP/SCP, Power Delivery 3.0, Programmable Power Supply (PPS), Samsung AFC |
| Počet výstupov | 2 výstupy/výstupov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| EAN: | 5903205775276 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Ochrana proti preťaženiu: | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Ochrana proti skratu: | Áno |
| Typ zdroja: | USB, USB-C |
| Hĺbka: | 38,7 mm |
| Výška: | 98 mm |
| Šírka: | 32,7 mm |
| Hmotnosť: | 123 g |
| Farba: | Biela |
| Typ balenia: | Kartón |
| Certifikáty zhody: | RoHS |
| Certifikácia: | RoHS, FCC, CE |
| Technológia rýchleho nabíjania: | Quick Charge 4+, Huawei FCP/SCP, Power Delivery 3.0, Programmable Power Supply (PPS), Samsung AFC |
| Počet výstupov: | 2 výstupy/výstupov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
