iBOX C-36 GaN PD20W sieťová nabíjačka, biela
Kód: LADIBOSIC0006Podrobný popis
iBOX C-36 GaN PD20W sieťová nabíjačka, biela| Počet portov USB typu A | 1 |
| Počet portov USB typ C | 1 |
| Typ zdroja | AC |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Typ nabíjačky | Vnútorný |
| Kompatibilné nabíjačky | Univerzálne |
| Konektor USB | USB Typ-C, USB Typ-A |
| Šírka | 41 mm |
| Hmotnosť | 48 g |
| Hĺbka | 85 mm |
| Výška | 23 mm |
| Výstupný prúd adaptéru | 3 A |
| Výstupné napätie (min) | 5 V |
| Vstupné napätie | 90 - 260 V |
| Vstupná frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Verzia USB Power Delivery | 3.0 |
| QuickCharge 3.0 | Áno |
| Maximálny výkon | 20 W |
| Farba | Biela |
| Typ balenia | Box |
| Vrátane kábla | USB C / USB C PD |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Univerzálna zástrčka | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Ochrana proti skratu | Áno |
| Ochrana preťaženia | Áno |
| Ochrana proti prepätiu | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| EAN: | 5903968680206 |
| Počet portov USB typu A: | 1 |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Typ zdroja: | AC |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Typ nabíjačky: | Vnútorný |
| Kompatibilné nabíjačky: | Univerzálne |
| Konektor USB: | USB Typ-C, USB Typ-A |
| Šírka: | 41 mm |
| Hmotnosť: | 48 g |
| Hĺbka: | 85 mm |
| Výška: | 23 mm |
| Výstupný prúd adaptéru: | 3 A |
| Výstupné napätie (min): | 5 V |
| Vstupné napätie: | 90 - 260 V |
| Vstupná frekvencia: | 50 - 60 Hz |
| Verzia USB Power Delivery: | 3.0 |
| QuickCharge 3.0: | Áno |
| Maximálny výkon: | 20 W |
| Farba: | Biela |
| Typ balenia: | Box |
| Vrátane kábla: | USB C / USB C PD |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Univerzálna zástrčka: | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Ochrana proti skratu: | Áno |
| Ochrana preťaženia: | Áno |
| Ochrana proti prepätiu: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
