Qoltec 50766 nabíjačka na PDA a mobilné telefóny Laptop, Prenosná herná konzola, Externá batéria, Smartfón, Smartwatch, Tablet Čierna AC Rýchle nabíjanie Vnútorný
Kód: LADQOCSIC0036Podrobný popis
Qoltec 50766 nabíjačka na PDA a mobilné telefóny Laptop, Prenosná herná konzola, Externá batéria, Smartfón, Smartwatch, Tablet Čierna AC Rýchle nabíjanie Vnútorný| Technológia rýchleho nabíjania | Ultra Charge |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Počet súčasne pripojených zariadení (max) | 2 |
| Počet portov USB typ C | 1 |
| Zásuvka typu | Typ C (Európska koncovka) |
| Prvky ochrany napájania | Pod napätím, Skrat, Preťaženie, Prepätie, Prehriatie |
| Typ nabíjačky | Vnútorný |
| Typ zdroja | AC |
| Kompatibilné nabíjačky | Laptop, Tablet, Prenosná herná konzola, Smartwatch, Smartfón, Externá batéria |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| Verzia USB Power Delivery | 3.0 |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Výška | 35 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Hmotnosť | 100 g |
| Šírka | 35 mm |
| Výstupné napätie | 5-20 V |
| Vstupná frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Výstupný prúd (20 V) | 3,25 A |
| Vstupné napätie | 220 - 240 V |
| Maximálny výkon | 65 W |
| Výstupný prúd (5V) | 2,25 A |
| Farba | Čierna |
| Šírka balenia | 135 mm |
| Hĺbka balenia | 37 mm |
| Výška balenia | 80 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 123 g |
| Upozornenia | Do not open or dismantle the appliance to avoid risk of electric shock., The product must be disposed of in accordance with the regulations for the disposal of electronic equipment., Do not use the product in a humid environment to prevent damage and risk of fire. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| EAN: | 5901878507668 |
| Technológia rýchleho nabíjania: | Ultra Charge |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Počet súčasne pripojených zariadení (max): | 2 |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Zásuvka typu: | Typ C (Európska koncovka) |
| Prvky ochrany napájania: | Pod napätím, Skrat, Preťaženie, Prepätie, Prehriatie |
| Typ nabíjačky: | Vnútorný |
| Typ zdroja: | AC |
| Kompatibilné nabíjačky: | Laptop, Tablet, Prenosná herná konzola, Smartwatch, Smartfón, Externá batéria |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 1 |
| Verzia USB Power Delivery: | 3.0 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Výška: | 35 mm |
| Hĺbka: | 90 mm |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Šírka: | 35 mm |
| Výstupné napätie: | 5-20 V |
| Vstupná frekvencia: | 50 - 60 Hz |
| Výstupný prúd (20 V): | 3,25 A |
| Vstupné napätie: | 220 - 240 V |
| Maximálny výkon: | 65 W |
| Výstupný prúd (5V): | 2,25 A |
| Farba: | Čierna |
| Šírka balenia: | 135 mm |
| Hĺbka balenia: | 37 mm |
| Výška balenia: | 80 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 123 g |
| Upozornenia: | Do not open or dismantle the appliance to avoid risk of electric shock., The product must be disposed of in accordance with the regulations for the disposal of electronic equipment., Do not use the product in a humid environment to prevent damage and risk of fire. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
