Samsung EP-T1510XWEGEU nabíjačka na PDA a mobilné telefóny Univerzálne Biela AC Rýchle nabíjanie Vnútorný
Kód: LADSA1SIC0044Podrobný popis
Samsung EP-T1510XWEGEU nabíjačka na PDA a mobilné telefóny Univerzálne Biela AC Rýchle nabíjanie Vnútorný| Kompatibilné nabíjačky | Univerzálne |
| Typ nabíjačky | Vnútorný |
| Počet portov USB typ C | 1 |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Typ zdroja | AC |
| Výška | 22,5 mm |
| Šírka | 37 mm |
| Hĺbka | 55 mm |
| Hmotnosť | 38,5 g |
| Výstupné napätie (min) | 5 V |
| Výstupné napätie (max) | 9 V |
| Vstupné napätie | 100 - 240 V |
| Dĺžka kábla | 1 m |
| Farba | Biela |
| HS kód | 85044095 |
| Upozornenia | Do not open or dismantle the appliance to avoid risk of electric shock., The product must be disposed of in accordance with the regulations for the disposal of electronic equipment., Do not use the product in a humid environment to prevent damage and risk of fire. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| EAN: | 8806092709904 |
| Kompatibilné nabíjačky: | Univerzálne |
| Typ nabíjačky: | Vnútorný |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Typ zdroja: | AC |
| Výška: | 22,5 mm |
| Šírka: | 37 mm |
| Hĺbka: | 55 mm |
| Hmotnosť: | 38,5 g |
| Výstupné napätie (min): | 5 V |
| Výstupné napätie (max): | 9 V |
| Vstupné napätie: | 100 - 240 V |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Farba: | Biela |
| HS kód: | 85044095 |
| Upozornenia: | Do not open or dismantle the appliance to avoid risk of electric shock., The product must be disposed of in accordance with the regulations for the disposal of electronic equipment., Do not use the product in a humid environment to prevent damage and risk of fire. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
