Videointerkomová súprava Hikvision DS-KIS604-S
Kód: SDOHIKZES0009Podrobný popis
Videointerkomová súprava Hikvision DS-KIS604-S| Nastavte obsah | Dverová stanica Hikvision DS-KV8113-WME1, Vnútorný monitor Hikvision DS-KH6320-WTE1, Prepínač PoE 4+1 Hikvision DS-3E0105P-E |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Rozmery vnútornej jednotky | 200 x 140 x 15,1 mm |
| Rozmery Switch | 105 x 86 x 28 mm |
| Rozmery vonkajšej jednotky | 174 x 91 x 29 mm |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | Áno |
| Spotreba energie (max) | 10 W |
| Napájacie napätie | 48 V |
| Farebný displej | Áno |
| Typ panelu | TFT |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Uhlopriečka displeja | 17,8 cm (7") |
| Rozlíšenie displeja | 1024 x 600 px |
| Podporované video formáty | H.264 |
| Ovládanie hlasitosti | Áno |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Odstránenie ozveny z hlasovej komunikácie | Áno |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Potlačenie hluku | Áno |
| Typ smerového mikrofónu | Všesmerové |
| Obojsmerná komunikácia | Áno |
| Maximálne rozlíšenie videa | 1920 x 1080 px |
| Nočné videnie | Áno |
| Detekcia pohybu | Podpora |
| Kompenzácia protisvetla | Áno |
| Zvislý pozorovací uhol | 75° |
| Efektívny počet pixelov | 2 MP |
| Infračervená (IR) kamera | Áno |
| Vodorovný pozorovací uhol | 129° |
| IR infračervený rozsah | 3 m |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 30 fps |
| Zníženie hluku | Áno |
| Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n |
| Wi-Fi pásmo | Jednopásmové (2,4 ghz) |
| Podporované sieťové protokoly | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10,100 Mbit/s |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 5 |
| Alarm vstup/výstup | Áno |
| Farba | Čierna, Strieborná, Áno |
| Pamäť typu Flash | 32 MB |
| Systém ovládania | Tlačidlá, Dotyk |
| IK kód | IK08 |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP65 |
| Kapacita pamäte RAM | 128 MB |
| Podporované umiestnenie | Vnútorná / vonkajšia |
| Jazyk operačného systému | Taliančina, Arabčina, Slovenská, Dánsky, Angličtina, Francúzština, Gréčtina, Španielčina, Čeština, Portugalčina, Nemčina, Bulharská, Maďarčina, Polština, Chorvátska |
| Poskytovaný OS | Embedded LINUX |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Vyhradená aplikácia | Hik-Connect (Android, iOS) |
| Spravované cez cloud | Áno |
| Maximálny počet podporovaných kamier | 1 |
| Štandard Onvif | Áno |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Osvedčenia o udržateľnosti | CE |
| Hlasitý odposluch | Áno |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 95% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -40 - 53 °C |
| Upozornenia | Electrical equipment can be a source of electric shock. Do not open the housing without disconnecting the power supply., Do not expose to moisture or extreme temperatures as this may damage the unit., The product contains electronic parts which may be hazardous if dismantled. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intercoms (sets) |
|---|---|
| EAN: | 6931847110109 |
| Nastavte obsah: | Dverová stanica Hikvision DS-KV8113-WME1, Vnútorný monitor Hikvision DS-KH6320-WTE1, Prepínač PoE 4+1 Hikvision DS-3E0105P-E |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Rozmery vnútornej jednotky: | 200 x 140 x 15,1 mm |
| Rozmery Switch: | 105 x 86 x 28 mm |
| Rozmery vonkajšej jednotky: | 174 x 91 x 29 mm |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE): | Áno |
| Spotreba energie (max): | 10 W |
| Napájacie napätie: | 48 V |
| Farebný displej: | Áno |
| Typ panelu: | TFT |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Uhlopriečka displeja: | 17,8 cm (7") |
| Rozlíšenie displeja: | 1024 x 600 px |
| Podporované video formáty: | H.264 |
| Ovládanie hlasitosti: | Áno |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Odstránenie ozveny z hlasovej komunikácie: | Áno |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Potlačenie hluku: | Áno |
| Typ smerového mikrofónu: | Všesmerové |
| Obojsmerná komunikácia: | Áno |
| Maximálne rozlíšenie videa: | 1920 x 1080 px |
| Nočné videnie: | Áno |
| Detekcia pohybu: | Podpora |
| Kompenzácia protisvetla: | Áno |
| Zvislý pozorovací uhol: | 75° |
| Efektívny počet pixelov: | 2 MP |
| Infračervená (IR) kamera: | Áno |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 129° |
| IR infračervený rozsah: | 3 m |
| Maximálny počet snímok za sekundu: | 30 fps |
| Zníženie hluku: | Áno |
| Wi-Fi: | IEEE802.11b/g/n |
| Wi-Fi pásmo: | Jednopásmové (2,4 ghz) |
| Podporované sieťové protokoly: | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10,100 Mbit/s |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 5 |
| Alarm vstup/výstup: | Áno |
| Farba: | Čierna, Strieborná, Áno |
| Pamäť typu Flash: | 32 MB |
| Systém ovládania: | Tlačidlá, Dotyk |
| IK kód: | IK08 |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP65 |
| Kapacita pamäte RAM: | 128 MB |
| Podporované umiestnenie: | Vnútorná / vonkajšia |
| Jazyk operačného systému: | Taliančina, Arabčina, Slovenská, Dánsky, Angličtina, Francúzština, Gréčtina, Španielčina, Čeština, Portugalčina, Nemčina, Bulharská, Maďarčina, Polština, Chorvátska |
| Poskytovaný OS: | Embedded LINUX |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Vyhradená aplikácia: | Hik-Connect (Android, iOS) |
| Spravované cez cloud: | Áno |
| Maximálny počet podporovaných kamier: | 1 |
| Štandard Onvif: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | CE |
| Hlasitý odposluch: | Áno |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 95% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -40 - 53 °C |
| Upozornenia: | Electrical equipment can be a source of electric shock. Do not open the housing without disconnecting the power supply., Do not expose to moisture or extreme temperatures as this may damage the unit., The product contains electronic parts which may be hazardous if dismantled. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
