SIEŤOVÁ NABÍJAČKA NATEC RIBERA 1X USB-A 18W BIELA
Kód: LADNATSIC0018Podrobný popis
SIEŤOVÁ NABÍJAČKA NATEC RIBERA 1X USB-A 18W BIELA| Typ nabíjačky | Kábel |
| Počet portov USB typu A | 1 |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Kompatibilné nabíjačky | Univerzálne |
| Prvky ochrany napájania | OCP, OVP, OTP, SCP |
| Verzia USB Power Delivery | 3.0 |
| Počet portov USB typ C | 1 |
| Typ zdroja | AC |
| Technológia rýchleho nabíjania | Huawei FCP, QUICK CHARGE 3.0, Samsung AFC |
| Hmotnosť | 56 g |
| Šírka | 42 mm |
| Hĺbka | 79 mm |
| Výška | 27 mm |
| Maximálny výkon | 18 W |
| Vstupná frekvencia | 50/60 Hz |
| Výstupné napätie (max) | 12 V |
| Vstupné napätie | 100 - 240 V |
| Maximálny prúd | 3 A |
| Výstupné napätie (min) | 5 V |
| Farba | Biela |
| Upozornenia | The product must be disposed of in accordance with the regulations for the disposal of electronic equipment., Do not open or dismantle the appliance to avoid risk of electric shock., Do not use the product in a humid environment to prevent damage and risk of fire. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| EAN: | 5901969450118 |
| Typ nabíjačky: | Kábel |
| Počet portov USB typu A: | 1 |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Kompatibilné nabíjačky: | Univerzálne |
| Prvky ochrany napájania: | OCP, OVP, OTP, SCP |
| Verzia USB Power Delivery: | 3.0 |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Typ zdroja: | AC |
| Technológia rýchleho nabíjania: | Huawei FCP, QUICK CHARGE 3.0, Samsung AFC |
| Hmotnosť: | 56 g |
| Šírka: | 42 mm |
| Hĺbka: | 79 mm |
| Výška: | 27 mm |
| Maximálny výkon: | 18 W |
| Vstupná frekvencia: | 50/60 Hz |
| Výstupné napätie (max): | 12 V |
| Vstupné napätie: | 100 - 240 V |
| Maximálny prúd: | 3 A |
| Výstupné napätie (min): | 5 V |
| Farba: | Biela |
| Upozornenia: | The product must be disposed of in accordance with the regulations for the disposal of electronic equipment., Do not open or dismantle the appliance to avoid risk of electric shock., Do not use the product in a humid environment to prevent damage and risk of fire. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
