SIEŤOVÁ NABÍJAČKA NATEC RIBERA 1X USB-A 18W ČIERNA
Kód: LADNATSIC0019Podrobný popis
SIEŤOVÁ NABÍJAČKA NATEC RIBERA 1X USB-A 18W ČIERNA| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Prvky ochrany napájania | OVP, OCP, SCP, OTP |
| Typ nabíjačky | Kábel |
| Počet portov USB typu A | 1 |
| Kompatibilné nabíjačky | Univerzálne |
| Technológia rýchleho nabíjania | QUICK CHARGE 3.0, Huawei FCP, Samsung AFC |
| Verzia USB Power Delivery | 3.0 |
| Typ zdroja | AC |
| Počet portov USB typ C | 1 |
| Hĺbka | 79 mm |
| Šírka | 42 mm |
| Výška | 27 mm |
| Hmotnosť | 56 g |
| Vstupná frekvencia | 50/60 Hz |
| Maximálny prúd | 3 A |
| Vstupné napätie | 100 - 240 V |
| Výstupné napätie (max) | 12 V |
| Výstupné napätie (min) | 5 V |
| Maximálny výkon | 18 W |
| Farba | Čierna |
| Upozornenia | The product must be disposed of in accordance with the regulations for the disposal of electronic equipment., Do not use the product in a humid environment to prevent damage and risk of fire., Do not open or dismantle the appliance to avoid risk of electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| EAN: | 5901969450125 |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Prvky ochrany napájania: | OVP, OCP, SCP, OTP |
| Typ nabíjačky: | Kábel |
| Počet portov USB typu A: | 1 |
| Kompatibilné nabíjačky: | Univerzálne |
| Technológia rýchleho nabíjania: | QUICK CHARGE 3.0, Huawei FCP, Samsung AFC |
| Verzia USB Power Delivery: | 3.0 |
| Typ zdroja: | AC |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Hĺbka: | 79 mm |
| Šírka: | 42 mm |
| Výška: | 27 mm |
| Hmotnosť: | 56 g |
| Vstupná frekvencia: | 50/60 Hz |
| Maximálny prúd: | 3 A |
| Vstupné napätie: | 100 - 240 V |
| Výstupné napätie (max): | 12 V |
| Výstupné napätie (min): | 5 V |
| Maximálny výkon: | 18 W |
| Farba: | Čierna |
| Upozornenia: | The product must be disposed of in accordance with the regulations for the disposal of electronic equipment., Do not use the product in a humid environment to prevent damage and risk of fire., Do not open or dismantle the appliance to avoid risk of electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
