SIEŤOVÁ NABÍJAČKA NATEC RIBERA 1X USB-A + 1X USB-C 20W ČIERNA
Kód: LADNATSIC0023Podrobný popis
SIEŤOVÁ NABÍJAČKA NATEC RIBERA 1X USB-A + 1X USB-C 20W ČIERNA| Kompatibilné nabíjačky | Univerzálne |
| Verzia USB Power Delivery | 3.0 |
| Prvky ochrany napájania | OCP, SCP, OVP, OTP |
| Typ nabíjačky | Kábel |
| Typ zdroja | AC |
| Počet portov USB typ C | 1 |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Počet portov USB typu A | 1 |
| Technológia rýchleho nabíjania | Samsung AFC, Huawei FCP, QUICK CHARGE 3.0 |
| Výška | 27 mm |
| Hmotnosť | 56 g |
| Šírka | 42 mm |
| Hĺbka | 79 mm |
| Vstupná frekvencia | 50/60 Hz |
| Maximálny prúd | 3 A |
| Výstupné napätie (max) | 12 V |
| Výstupné napätie (min) | 5 V |
| Maximálny výkon | 20 W |
| Vstupné napätie | 100 - 240 V |
| Farba | Čierna |
| Upozornenia | The product must be disposed of in accordance with the regulations for the disposal of electronic equipment., Do not open or dismantle the appliance to avoid risk of electric shock., Do not use the product in a humid environment to prevent damage and risk of fire. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| EAN: | 5901969450163 |
| Kompatibilné nabíjačky: | Univerzálne |
| Verzia USB Power Delivery: | 3.0 |
| Prvky ochrany napájania: | OCP, SCP, OVP, OTP |
| Typ nabíjačky: | Kábel |
| Typ zdroja: | AC |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Počet portov USB typu A: | 1 |
| Technológia rýchleho nabíjania: | Samsung AFC, Huawei FCP, QUICK CHARGE 3.0 |
| Výška: | 27 mm |
| Hmotnosť: | 56 g |
| Šírka: | 42 mm |
| Hĺbka: | 79 mm |
| Vstupná frekvencia: | 50/60 Hz |
| Maximálny prúd: | 3 A |
| Výstupné napätie (max): | 12 V |
| Výstupné napätie (min): | 5 V |
| Maximálny výkon: | 20 W |
| Vstupné napätie: | 100 - 240 V |
| Farba: | Čierna |
| Upozornenia: | The product must be disposed of in accordance with the regulations for the disposal of electronic equipment., Do not open or dismantle the appliance to avoid risk of electric shock., Do not use the product in a humid environment to prevent damage and risk of fire. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
