Vykurovacia clona Noveen HC3299 TUYA WiFi SMART diaľkové ovládanie LED
Kód: AGDOOVGKO0014Podrobný popis
Vykurovacia clona Noveen HC3299 TUYA WiFi SMART diaľkové ovládanie LED| Frekvencia | 50 Hz |
| Vykurovací výkon | 2000 W |
| Vstupné napätie | 220 - 240 V |
| Vykurovací výkon (min) | 1000 W |
| Vrátane batérií | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Podpora aplikácií | Tuya Smart |
| Wi-Fi | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP23 |
| Letná ventilácia | Áno |
| Model | Elektrický ohrievač s ventilátorom |
| Časovač (max) | 24 h |
| On/off vypínač | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Počet úrovní výkonu | 2 |
| Odpočet | Áno |
| Diaľkovo ovládané | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Hĺbka | 125 mm |
| Šírka | 540 mm |
| Výška | 186 mm |
| Hmotnosť | 2,36 kg |
| Modul Tuya Smart System | Áno |
| Základný materiál | Plast |
| Možnosti umiestnenia | Múr |
| Typ displeja | LED |
| Vhodné pre | Vnútorný |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Diaľkový ovládač |
| Farba | Biela |
| Upozornenia | Only connect the appliance to sockets that comply with the manufacturer's technical requirements., Do not use the device near flammable materials., The appliance may become hot during operation. Avoid touching hot surfaces. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Convector heaters |
|---|---|
| EAN: | 5902221623233 |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Vykurovací výkon: | 2000 W |
| Vstupné napätie: | 220 - 240 V |
| Vykurovací výkon (min): | 1000 W |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Podpora aplikácií: | Tuya Smart |
| Wi-Fi: | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP23 |
| Letná ventilácia: | Áno |
| Model: | Elektrický ohrievač s ventilátorom |
| Časovač (max): | 24 h |
| On/off vypínač: | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Počet úrovní výkonu: | 2 |
| Odpočet: | Áno |
| Diaľkovo ovládané: | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Hĺbka: | 125 mm |
| Šírka: | 540 mm |
| Výška: | 186 mm |
| Hmotnosť: | 2,36 kg |
| Modul Tuya Smart System: | Áno |
| Základný materiál: | Plast |
| Možnosti umiestnenia: | Múr |
| Typ displeja: | LED |
| Vhodné pre: | Vnútorný |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Diaľkový ovládač |
| Farba: | Biela |
| Upozornenia: | Only connect the appliance to sockets that comply with the manufacturer's technical requirements., Do not use the device near flammable materials., The appliance may become hot during operation. Avoid touching hot surfaces. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
