SIEŤOVÁ NABÍJAČKA NATEC RIBERA 1X USB-C 20W BIELA
Kód: LADNATSIC0020Podrobný popis
SIEŤOVÁ NABÍJAČKA NATEC RIBERA 1X USB-C 20W BIELA| Technológia rýchleho nabíjania | QUICK CHARGE 3.0, Samsung AFC, Huawei FCP |
| Počet portov USB typu A | 1 |
| Prvky ochrany napájania | OCP, OVP, SCP, OTP |
| Typ nabíjačky | Kábel |
| Verzia USB Power Delivery | 3.0 |
| Kompatibilné nabíjačky | Univerzálne |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Typ zdroja | AC |
| Počet portov USB typ C | 1 |
| Hĺbka | 79 mm |
| Hmotnosť | 56 g |
| Šírka | 42 mm |
| Výška | 27 mm |
| Vstupné napätie | 100 - 240 V |
| Výstupné napätie (max) | 12 V |
| Maximálny prúd | 3 A |
| Maximálny výkon | 20 W |
| Výstupné napätie (min) | 5 V |
| Vstupná frekvencia | 50/60 Hz |
| Farba | Biela |
| Upozornenia | Do not use the product in a humid environment to prevent damage and risk of fire., The product must be disposed of in accordance with the regulations for the disposal of electronic equipment., Do not open or dismantle the appliance to avoid risk of electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| EAN: | 5901969450132 |
| Technológia rýchleho nabíjania: | QUICK CHARGE 3.0, Samsung AFC, Huawei FCP |
| Počet portov USB typu A: | 1 |
| Prvky ochrany napájania: | OCP, OVP, SCP, OTP |
| Typ nabíjačky: | Kábel |
| Verzia USB Power Delivery: | 3.0 |
| Kompatibilné nabíjačky: | Univerzálne |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Typ zdroja: | AC |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Hĺbka: | 79 mm |
| Hmotnosť: | 56 g |
| Šírka: | 42 mm |
| Výška: | 27 mm |
| Vstupné napätie: | 100 - 240 V |
| Výstupné napätie (max): | 12 V |
| Maximálny prúd: | 3 A |
| Maximálny výkon: | 20 W |
| Výstupné napätie (min): | 5 V |
| Vstupná frekvencia: | 50/60 Hz |
| Farba: | Biela |
| Upozornenia: | Do not use the product in a humid environment to prevent damage and risk of fire., The product must be disposed of in accordance with the regulations for the disposal of electronic equipment., Do not open or dismantle the appliance to avoid risk of electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
