SIEŤOVÁ NABÍJAČKA NATEC RIBERA 1X USB-C 20W ČIERNA
Kód: LADNATSIC0021Podrobný popis
SIEŤOVÁ NABÍJAČKA NATEC RIBERA 1X USB-C 20W ČIERNA| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Prvky ochrany napájania | SCP, OVP, OTP, OCP |
| Typ nabíjačky | Kábel |
| Kompatibilné nabíjačky | Univerzálne |
| Technológia rýchleho nabíjania | QUICK CHARGE 3.0, Huawei FCP, Samsung AFC |
| Počet portov USB typu A | 1 |
| Verzia USB Power Delivery | 3.0 |
| Počet portov USB typ C | 1 |
| Typ zdroja | AC |
| Šírka | 42 mm |
| Výška | 27 mm |
| Hĺbka | 79 mm |
| Hmotnosť | 56 g |
| Vstupné napätie | 100 - 240 V |
| Výstupné napätie (max) | 12 V |
| Vstupná frekvencia | 50/60 Hz |
| Výstupné napätie (min) | 5 V |
| Maximálny prúd | 3 A |
| Maximálny výkon | 20 W |
| Farba | Čierna |
| Upozornenia | Do not open or dismantle the appliance to avoid risk of electric shock., The product must be disposed of in accordance with the regulations for the disposal of electronic equipment., Do not use the product in a humid environment to prevent damage and risk of fire. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| EAN: | 5901969450149 |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Prvky ochrany napájania: | SCP, OVP, OTP, OCP |
| Typ nabíjačky: | Kábel |
| Kompatibilné nabíjačky: | Univerzálne |
| Technológia rýchleho nabíjania: | QUICK CHARGE 3.0, Huawei FCP, Samsung AFC |
| Počet portov USB typu A: | 1 |
| Verzia USB Power Delivery: | 3.0 |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Typ zdroja: | AC |
| Šírka: | 42 mm |
| Výška: | 27 mm |
| Hĺbka: | 79 mm |
| Hmotnosť: | 56 g |
| Vstupné napätie: | 100 - 240 V |
| Výstupné napätie (max): | 12 V |
| Vstupná frekvencia: | 50/60 Hz |
| Výstupné napätie (min): | 5 V |
| Maximálny prúd: | 3 A |
| Maximálny výkon: | 20 W |
| Farba: | Čierna |
| Upozornenia: | Do not open or dismantle the appliance to avoid risk of electric shock., The product must be disposed of in accordance with the regulations for the disposal of electronic equipment., Do not use the product in a humid environment to prevent damage and risk of fire. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
