Núdzová sviečka HASKE Pro MAXI 280g, 48h
Kód: SURFULSCH0001Podrobný popis
Núdzová sviečka HASKE Pro MAXI 280g, 48h| Materiál obalu | Oceľová plechovka |
| Zloženie | Prírodný sójový vosk |
| Doba svietenia | 48 h |
| Farba | Červená, Žltá, Čierna |
| Typ produktu | Núdzová sviečka |
| Vrátane zápalkovej škatuľky | Áno |
| Priemer produktu | 105 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hmotnosť | 280 g |
| Upozornenia | Keep away from heat, hot surfaces, sparks, open flame and other sources of ignition. |
| Výstražné piktogramy | GHS02: Horľavé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chemical and gas lights |
|---|---|
| EAN: | 5906516852520 |
| Materiál obalu: | Oceľová plechovka |
| Zloženie: | Prírodný sójový vosk |
| Doba svietenia: | 48 h |
| Farba: | Červená, Žltá, Čierna |
| Typ produktu: | Núdzová sviečka |
| Vrátane zápalkovej škatuľky: | Áno |
| Priemer produktu: | 105 mm |
| Výška: | 50 mm |
| Hmotnosť: | 280 g |
| Upozornenia: | Keep away from heat, hot surfaces, sparks, open flame and other sources of ignition. |
| Výstražné piktogramy: | GHS02: Horľavé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
