Núdzová sviečka HASKE Pro MAXI 410g 72h
Kód: SURFULSCH0002Podrobný popis
Núdzová sviečka HASKE Pro MAXI 410g 72h| Zloženie | Prírodný sójový vosk |
| Typ produktu | Núdzová sviečka |
| Farba | Čierna, Žltá, Červená |
| Materiál obalu | Oceľová plechovka |
| Doba svietenia | 72 h |
| Vrátane zápalkovej škatuľky | Áno |
| Výška | 65 mm |
| Priemer produktu | 99 mm |
| Hmotnosť | 410 g |
| Výstražné piktogramy | GHS02: Horľavé |
| Upozornenia | Keep away from heat, hot surfaces, sparks, open flame and other sources of ignition. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chemical and gas lights |
|---|---|
| EAN: | 5906516852513 |
| Zloženie: | Prírodný sójový vosk |
| Typ produktu: | Núdzová sviečka |
| Farba: | Čierna, Žltá, Červená |
| Materiál obalu: | Oceľová plechovka |
| Doba svietenia: | 72 h |
| Vrátane zápalkovej škatuľky: | Áno |
| Výška: | 65 mm |
| Priemer produktu: | 99 mm |
| Hmotnosť: | 410 g |
| Výstražné piktogramy: | GHS02: Horľavé |
| Upozornenia: | Keep away from heat, hot surfaces, sparks, open flame and other sources of ignition. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
