Poe Lang Ek NEW PROTEX 29“ 55 LBS kladkový luk (CO-047B-5529) Black
Kód: STZPO3LSM0015Podrobný popis
Poe Lang Ek NEW PROTEX 29“ 55 LBS kladkový luk (CO-047B-5529) Black| Nastavte obsah | Vyťahovač káblov, Cieľ, Odpočívadlo na šípky |
| Materiál | Laminát, Kov |
| Typ produktu | Sestavljeni lok |
| Farba | Čierna |
| Maximálna sila | (napätie) 55 lb |
| Dĺžka | 1070 mm |
| Hmotnosť | 2,15 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Classic and compound bows |
|---|---|
| EAN: | 4710933464225 |
| Nastavte obsah: | Vyťahovač káblov, Cieľ, Odpočívadlo na šípky |
| Materiál: | Laminát, Kov |
| Typ produktu: | Sestavljeni lok |
| Farba: | Čierna |
| Maximálna sila: | (napätie) 55 lb |
| Dĺžka: | 1070 mm |
| Hmotnosť: | 2,15 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
