Poe Lang Ek Take Down Blue Jazz klasický luk - 30 LBS (RE-023U-30) Blue
Kód: STZPO3LSM0022Podrobný popis
Poe Lang Ek Take Down Blue Jazz klasický luk - 30 LBS (RE-023U-30) Blue| Nastavte obsah | Cieľ, Odpočívadlo na šípky, Oblúk |
| Materiál | Guma, Duraluminium |
| Farba | Modrá, Strieborná |
| Dĺžka kreslenia | 22'' - 29'' |
| Typ produktu | Klasični lok |
| Maximálna sila | Napetost 30 IBS |
| Hmotnosť | 1,65 kg |
| Dĺžka | 1570 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Classic and compound bows |
|---|---|
| EAN: | 4710933464201 |
| Nastavte obsah: | Cieľ, Odpočívadlo na šípky, Oblúk |
| Materiál: | Guma, Duraluminium |
| Farba: | Modrá, Strieborná |
| Dĺžka kreslenia: | 22'' - 29'' |
| Typ produktu: | Klasični lok |
| Maximálna sila: | Napetost 30 IBS |
| Hmotnosť: | 1,65 kg |
| Dĺžka: | 1570 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
