Yamaha CS40 II - klasická gitara 3/4
Kód: GITYAMGKL0007Podrobný popis
Yamaha CS40 II - klasická gitara 3/4| Počet strún | 6 strún |
| Tvar tela | Klasické 3/4 |
| Typ gitary | Klasická gitara |
| Vhodný pre | Pravák |
| Typ strún | Nylon |
| Farba | Prírodný |
| Meracia doska | 22,83" (58 cm) |
| Rozstup strún | 1,06 cm |
| Šírka orecha | 4,8 cm |
| Dĺžka | 920 mm |
| Materiál vrchnej dosky | Smrek |
| Gitarové klávesy | RM-1252X |
| Materiál sedla | ABS |
| Počet prahových hodnôt | 19 |
| Hmatník | Palisander |
| Typ tela | Klasická |
| Typ pražca | Štandardný |
| Upozornenia | Avoid storage in areas of extreme temperature and humidity., Keep away from small children and pets to avoid accidental damage., Use gentle cleaning products suitable for the finish of the instrument. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Classical guitars |
|---|---|
| EAN: | 4957812496933 |
| Počet strún: | 6 strún |
| Tvar tela: | Klasické 3/4 |
| Typ gitary: | Klasická gitara |
| Vhodný pre: | Pravák |
| Typ strún: | Nylon |
| Farba: | Prírodný |
| Meracia doska: | 22,83" (58 cm) |
| Rozstup strún: | 1,06 cm |
| Šírka orecha: | 4,8 cm |
| Dĺžka: | 920 mm |
| Materiál vrchnej dosky: | Smrek |
| Gitarové klávesy: | RM-1252X |
| Materiál sedla: | ABS |
| Počet prahových hodnôt: | 19 |
| Hmatník: | Palisander |
| Typ tela: | Klasická |
| Typ pražca: | Štandardný |
| Upozornenia: | Avoid storage in areas of extreme temperature and humidity., Keep away from small children and pets to avoid accidental damage., Use gentle cleaning products suitable for the finish of the instrument. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
