Kompas EYESKEY EK-4076
Kód: SUREYSKOM0003Podrobný popis
Kompas EYESKEY EK-4076| Zabudovaná vodováha | Áno |
| Vodeodolný | Áno |
| Viečko | Áno |
| Model | Magnetický navigačný kompas |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť | 300 g |
| Výška | 28 mm |
| Šírka | 66 mm |
| Hĺbka | 94 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Compasses |
|---|---|
| EAN: | 5902944176214 |
| Zabudovaná vodováha: | Áno |
| Vodeodolný: | Áno |
| Viečko: | Áno |
| Model: | Magnetický navigačný kompas |
| Materiál: | Hliník |
| Hmotnosť: | 300 g |
| Výška: | 28 mm |
| Šírka: | 66 mm |
| Hĺbka: | 94 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
