Kompas HELIKON Scout Mk2 - Acrylic Blend
Kód: SURHLKKOM0002Podrobný popis
Kompas HELIKON Scout Mk2 - Acrylic Blend| Podsvietenie | Áno |
| Farba | Transparentné |
| Materiál | Akryl / ABS |
| Model | Mapový kompas |
| Kábel | Áno |
| Mierka | 1:25000, 1:24000, 1:62500, 1:50000 |
| Dĺžka | 110 cm |
| Šírka | 60 mm |
| Hĺbka | 10 mm |
| Hmotnosť | 35 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Compasses |
|---|---|
| EAN: | 5908218753778 |
| Podsvietenie: | Áno |
| Farba: | Transparentné |
| Materiál: | Akryl / ABS |
| Model: | Mapový kompas |
| Kábel: | Áno |
| Mierka: | 1:25000, 1:24000, 1:62500, 1:50000 |
| Dĺžka: | 110 cm |
| Šírka: | 60 mm |
| Hĺbka: | 10 mm |
| Hmotnosť: | 35 g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
