Gembird CK-CAD-FL400-01 sprej so vzduchom 400 ml
Kód: ARCGEMSPR0001Podrobný popis
Gembird CK-CAD-FL400-01 sprej so vzduchom 400 ml| Hmotnosť vrátane balenia | 164 g |
| Hmotnosť | 313 g |
| Výška balenia | 210 mm |
| Šírka | 65 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Hĺbka balenia | 65 mm |
| Šírka balenia | 65 mm |
| Farba | Červená, Biela, Čierna |
| Hlasitosť | 400 ml |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS04: Plyny pod tlakom, GHS02: Horľavé |
| Upozornenia | Keep away from heat, hot surfaces, sparks, open flame and other sources of ignition., Do not peck or burn, even after use., Use in a well-ventilated area. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Compressed air |
|---|---|
| EAN: | 8716309100588 |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 164 g |
| Hmotnosť: | 313 g |
| Výška balenia: | 210 mm |
| Šírka: | 65 mm |
| Výška: | 65 mm |
| Hĺbka: | 220 mm |
| Hĺbka balenia: | 65 mm |
| Šírka balenia: | 65 mm |
| Farba: | Červená, Biela, Čierna |
| Hlasitosť: | 400 ml |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS04: Plyny pod tlakom, GHS02: Horľavé |
| Upozornenia: | Keep away from heat, hot surfaces, sparks, open flame and other sources of ignition., Do not peck or burn, even after use., Use in a well-ventilated area. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
