BEZOLEJOVÝ KOMPRESOR STANLEY B2BL104STF564
Kód: NELSTLKOM0002Podrobný popis
BEZOLEJOVÝ KOMPRESOR STANLEY B2BL104STF564| Otáčky motora čerpadla | 1450 RPM |
| Maximálny prevádzkový tlak | 8 bar |
| Kapacita satia | 105 l/min |
| Ramenný popruh | Nie |
| Prenášanie puzdro | Nie |
| Vstavaný manometer | Áno |
| Vhodné pre | Univerzálne |
| Farba | Čierna |
| Objem nádrže | 6 l |
| Mazanie | Nie |
| Výška | 360 mm |
| Hĺbka | 360 mm |
| Hmotnosť | 15,5 kg |
| Šírka | 360 mm |
| Príkon | 550 W |
| Napájací zdroj | AC |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Výkon motora | 0,75 HP |
| Vstupné napätie | 230 V |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia | Do not use in enclosed spaces without adequate ventilation., Do not dispose of in normal waste; dispose of in accordance with local hazardous waste regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Compressors |
|---|---|
| EAN: | 8016738768770 |
| Otáčky motora čerpadla: | 1450 RPM |
| Maximálny prevádzkový tlak: | 8 bar |
| Kapacita satia: | 105 l/min |
| Ramenný popruh: | Nie |
| Prenášanie puzdro: | Nie |
| Vstavaný manometer: | Áno |
| Vhodné pre: | Univerzálne |
| Farba: | Čierna |
| Objem nádrže: | 6 l |
| Mazanie: | Nie |
| Výška: | 360 mm |
| Hĺbka: | 360 mm |
| Hmotnosť: | 15,5 kg |
| Šírka: | 360 mm |
| Príkon: | 550 W |
| Napájací zdroj: | AC |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Výkon motora: | 0,75 HP |
| Vstupné napätie: | 230 V |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia: | Do not use in enclosed spaces without adequate ventilation., Do not dispose of in normal waste; dispose of in accordance with local hazardous waste regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
