Kompresor Stanleyjevega olja 24 l 1500 W FCCC404STN005 24 l 8 bar komplet 6 kosov
Kód: NELSTLKOM0003Podrobný popis
Kompresor Stanleyjevega olja 24 l 1500 W FCCC404STN005 24 l 8 bar komplet 6 kosov| Výkon | Efektivna zmogljivost 120 l/min |
| Teoretický výkon | 222 l/min |
| Maximálny prevádzkový tlak | 8 bar |
| Vstavaný vzduchový kompresor | batni kompresor |
| Farba | Čierna, Žltá |
| Formát | Horizontálne |
| Vhodné pre | Univerzálne |
| Objem nádrže | 24 l |
| Elektrická sieť | Áno |
| Mazanie | Áno |
| Typ produktu | Oljni kompresor |
| Hmotnosť | 23 kg |
| Výkon motora | 2 KM |
| Napájací zdroj | AC |
| Príkon | 1500 W |
| Vstupné napätie | 230 V |
| Upozornenia | Do not use in enclosed spaces without adequate ventilation., Do not dispose of in normal waste; dispose of in accordance with local hazardous waste regulations. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom, GHS07: Škodlivé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Compressors |
|---|---|
| EAN: | 8016738702644 |
| Výkon: | Efektivna zmogljivost 120 l/min |
| Teoretický výkon: | 222 l/min |
| Maximálny prevádzkový tlak: | 8 bar |
| Vstavaný vzduchový kompresor: | batni kompresor |
| Farba: | Čierna, Žltá |
| Formát: | Horizontálne |
| Vhodné pre: | Univerzálne |
| Objem nádrže: | 24 l |
| Elektrická sieť: | Áno |
| Mazanie: | Áno |
| Typ produktu: | Oljni kompresor |
| Hmotnosť: | 23 kg |
| Výkon motora: | 2 KM |
| Napájací zdroj: | AC |
| Príkon: | 1500 W |
| Vstupné napätie: | 230 V |
| Upozornenia: | Do not use in enclosed spaces without adequate ventilation., Do not dispose of in normal waste; dispose of in accordance with local hazardous waste regulations. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom, GHS07: Škodlivé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
