Corsair 2500X RGB Micro Tower Biela
Kód: OBUCRIOBU0140Podrobný popis
Corsair 2500X RGB Micro Tower Biela| Audio vstup | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Audio výstup | Áno |
| Hĺbka | 469 mm |
| Výška | 376 mm |
| Šírka | 304 mm |
| Hmotnosť | 13,9 kg |
| Materiál | Temperované sklo, Plast, Oceľ |
| Farba | Biela |
| Počet rozširujúcich slotov | 4 |
| Maximálna dĺžka grafickej karty | 40 cm |
| Vhodné pre | Hranie |
| Osvetlenie | Áno |
| Formát | Micro Tower |
| Model | PC |
| Podporované formáty základnej dosky | ATX |
| Bočné okno | Áno |
| Maximálna výška chladiča CPU | 18 cm |
| Panely z tvrdeného skla | Áno |
| Záručná lehota | 2 rok / roky |
| Napájací zdroj v cene | Nie |
| Podporované rozmery predných radiátorov | 240, 280, 140, 360 mm, 120 |
| Možnosť vodného chladenia | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| EAN: | 840006674993 |
| Audio vstup: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Audio výstup: | Áno |
| Hĺbka: | 469 mm |
| Výška: | 376 mm |
| Šírka: | 304 mm |
| Hmotnosť: | 13,9 kg |
| Materiál: | Temperované sklo, Plast, Oceľ |
| Farba: | Biela |
| Počet rozširujúcich slotov: | 4 |
| Maximálna dĺžka grafickej karty: | 40 cm |
| Vhodné pre: | Hranie |
| Osvetlenie: | Áno |
| Formát: | Micro Tower |
| Model: | PC |
| Podporované formáty základnej dosky: | ATX |
| Bočné okno: | Áno |
| Maximálna výška chladiča CPU: | 18 cm |
| Panely z tvrdeného skla: | Áno |
| Záručná lehota: | 2 rok / roky |
| Napájací zdroj v cene: | Nie |
| Podporované rozmery predných radiátorov: | 240, 280, 140, 360 mm, 120 |
| Možnosť vodného chladenia: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
