iBox PASSION V4 Mini Tower Čierny
Kód: OBUIBOOBU0002Podrobný popis
iBox PASSION V4 Mini Tower Čierny| Audio vstup | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Audio výstup | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| Šírka | 185 mm |
| Výška | 395 mm |
| Hĺbka | 345 mm |
| Podporované veľkosti pevných diskov | 2.5, 3.5" |
| Počet rozširujúcich slotov | 4 |
| Farba podsvietenia | Multi |
| Maximálna výška chladiča CPU | 15,5 cm |
| Materiál | Temperované sklo |
| Umiestnenie osvetlenia | Vnútorný, Interné ventilátory |
| Farba | Čierna |
| Podporované formáty základnej dosky | Mini-ATX |
| Počet 2.5 " pozícií | 2 |
| Vhodné pre | Hranie |
| Protiprachový filter | Áno |
| Maximálna dĺžka grafickej karty | 42 cm |
| Počet interných 3,5" pozícií | 2 |
| Počet 3,5" pozícií | 2 |
| Bočné okno | Áno |
| Osvetlenie | Áno |
| Panely z tvrdeného skla | Áno |
| Model | PC |
| Formát | Mini Tower |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Umiestnenie napájacieho zdroja | Spodok |
| Inštalované predné ventilátory | 3x 120 mm |
| Počet predných ventilátorov (max) | 3 |
| Podporované priemery predných ventilátorov | 120 mm |
| Inštalované zadné ventilátory | 1x 120 mm |
| Podporované priemery zadných ventilátorov | 120 mm |
| Počet zadných ventilátorov (max) | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| EAN: | 5901443053620 |
| Audio vstup: | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Audio výstup: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 1 |
| Šírka: | 185 mm |
| Výška: | 395 mm |
| Hĺbka: | 345 mm |
| Podporované veľkosti pevných diskov: | 2.5, 3.5" |
| Počet rozširujúcich slotov: | 4 |
| Farba podsvietenia: | Multi |
| Maximálna výška chladiča CPU: | 15,5 cm |
| Materiál: | Temperované sklo |
| Umiestnenie osvetlenia: | Vnútorný, Interné ventilátory |
| Farba: | Čierna |
| Podporované formáty základnej dosky: | Mini-ATX |
| Počet 2.5 " pozícií: | 2 |
| Vhodné pre: | Hranie |
| Protiprachový filter: | Áno |
| Maximálna dĺžka grafickej karty: | 42 cm |
| Počet interných 3,5" pozícií: | 2 |
| Počet 3,5" pozícií: | 2 |
| Bočné okno: | Áno |
| Osvetlenie: | Áno |
| Panely z tvrdeného skla: | Áno |
| Model: | PC |
| Formát: | Mini Tower |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Umiestnenie napájacieho zdroja: | Spodok |
| Inštalované predné ventilátory: | 3x 120 mm |
| Počet predných ventilátorov (max): | 3 |
| Podporované priemery predných ventilátorov: | 120 mm |
| Inštalované zadné ventilátory: | 1x 120 mm |
| Podporované priemery zadných ventilátorov: | 120 mm |
| Počet zadných ventilátorov (max): | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
