KRUX EXO (KRXD004) Puzdro čierne
Kód: OBUKRXOBU0026Podrobný popis
KRUX EXO (KRXD004) Puzdro čierne| Audio výstup | Áno |
| Počet portov USB typ C | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Audio vstup | Áno |
| Hĺbka | 450 mm |
| Hmotnosť | 6,8 kg |
| Šírka | 235 mm |
| Výška | 453 mm |
| Podporované veľkosti pevných diskov | 2.5, 3.5" |
| Maximálna dĺžka grafickej karty | 40,5 cm |
| Podsvietenie | Áno |
| Podporované formáty základnej dosky | ATX, Mini-ITX, micro ATX |
| Model | PC |
| Farba | Čierna |
| Tlačidlo zap./vyp. | Áno |
| Tlačidlo reset | Áno |
| Počet 2.5 " pozícií | 2 |
| Materiál | Temperované sklo, Oceľ |
| Protiprachový filter | Áno |
| Maximálna výška chladiča CPU | 18,1 cm |
| Formát | Tower |
| Priestor pre rozširujúce karty | 7 |
| Počet 3,5" pozícií | 2 |
| Napájací zdroj v cene | Nie |
| Podporované priemery predných ventilátorov | 120 mm |
| Počet zadných ventilátorov (max) | 1 |
| Maximálny počet ventilátorov | 10 |
| Počet bočných ventilátorov (max) | 3 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| EAN: | 5903018667546 |
| Audio výstup: | Áno |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Audio vstup: | Áno |
| Hĺbka: | 450 mm |
| Hmotnosť: | 6,8 kg |
| Šírka: | 235 mm |
| Výška: | 453 mm |
| Podporované veľkosti pevných diskov: | 2.5, 3.5" |
| Maximálna dĺžka grafickej karty: | 40,5 cm |
| Podsvietenie: | Áno |
| Podporované formáty základnej dosky: | ATX, Mini-ITX, micro ATX |
| Model: | PC |
| Farba: | Čierna |
| Tlačidlo zap./vyp.: | Áno |
| Tlačidlo reset: | Áno |
| Počet 2.5 " pozícií: | 2 |
| Materiál: | Temperované sklo, Oceľ |
| Protiprachový filter: | Áno |
| Maximálna výška chladiča CPU: | 18,1 cm |
| Formát: | Tower |
| Priestor pre rozširujúce karty: | 7 |
| Počet 3,5" pozícií: | 2 |
| Napájací zdroj v cene: | Nie |
| Podporované priemery predných ventilátorov: | 120 mm |
| Počet zadných ventilátorov (max): | 1 |
| Maximálny počet ventilátorov: | 10 |
| Počet bočných ventilátorov (max): | 3 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
