Počítačová skriňa Modecom Oberon Pro Midi Tower Čierna
Kód: OBUMODOBU0028Podrobný popis
Počítačová skriňa Modecom Oberon Pro Midi Tower Čierna| Rozbočovač portov pre USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Hĺbka | 455 mm |
| Šírka | 205 mm |
| Výška | 475 mm |
| Podporované veľkosti pevných diskov | 2.5, 3.5" |
| Podporované formáty základnej dosky | micro ATX, ATX, ITX |
| Farba | Čierna |
| Maximálna dĺžka grafickej karty | 39,5 cm |
| Tlačidlo zap./vyp. | Áno |
| Počet 2.5 " pozícií | 3 |
| Počet externých 5,25" pozícií | 1 |
| Počet rozširujúcich slotov | 7 |
| Maximálna dĺžka PSU | 24 cm |
| Maximálna výška chladiča CPU | 16,3 cm |
| Počet 3,5" pozícií | 2 |
| Podporované rozmery napájacieho zdroja | ATX |
| Inštalované zadné ventilátory | 1x 120 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| EAN: | 5906190442666 |
| Rozbočovač portov pre USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1): | 2 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Hĺbka: | 455 mm |
| Šírka: | 205 mm |
| Výška: | 475 mm |
| Podporované veľkosti pevných diskov: | 2.5, 3.5" |
| Podporované formáty základnej dosky: | micro ATX, ATX, ITX |
| Farba: | Čierna |
| Maximálna dĺžka grafickej karty: | 39,5 cm |
| Tlačidlo zap./vyp.: | Áno |
| Počet 2.5 " pozícií: | 3 |
| Počet externých 5,25" pozícií: | 1 |
| Počet rozširujúcich slotov: | 7 |
| Maximálna dĺžka PSU: | 24 cm |
| Maximálna výška chladiča CPU: | 16,3 cm |
| Počet 3,5" pozícií: | 2 |
| Podporované rozmery napájacieho zdroja: | ATX |
| Inštalované zadné ventilátory: | 1x 120 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
