Skriňa KRUX VAKO (KRXD005)
Kód: OBUKRXOBU0023Podrobný popis
Skriňa KRUX VAKO (KRXD005)| Audio vstup | Áno |
| Audio výstup | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Hĺbka | 375 mm |
| Hmotnosť | 4,1 kg |
| Výška | 439 mm |
| Šírka | 215 mm |
| Podporované veľkosti pevných diskov | 2.5", 3.5" |
| Maximálna dĺžka grafickej karty | 31 cm |
| Podporované formáty základnej dosky | micro ATX, Micro-ITX, ATX |
| Bočné okno | Áno |
| Osvetlenie | RGB |
| Panely z tvrdeného skla | Áno |
| Vhodné pre | Hranie |
| Model | PC |
| Maximálna dĺžka PSU | 16 cm |
| Tlačidlo zap./vyp. | Áno |
| Počet 3,5" pozícií | 2 |
| Maximálna výška chladiča CPU | 15,9 cm |
| Farba | Biela |
| Počet 2.5 " pozícií | 2 |
| Protiprachový filter | Áno |
| Výška balenia | 490 mm |
| Šírka balenia | 250 mm |
| Hĺbka balenia | 420 mm |
| Napájací zdroj v cene | Nie |
| Inštalované zadné ventilátory | 1x 120 mm |
| Počet podporovaných ventilátorov | 6 |
| Inštalované predné ventilátory | 2x 140 mm |
| Upozornenia | Beware of sharp edges during assembly., Ensure that the enclosure is properly ventilated to avoid overheating of components., Keep the product away from water sources to prevent electrical damage. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| EAN: | 5903018667553 |
| Audio vstup: | Áno |
| Audio výstup: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Hĺbka: | 375 mm |
| Hmotnosť: | 4,1 kg |
| Výška: | 439 mm |
| Šírka: | 215 mm |
| Podporované veľkosti pevných diskov: | 2.5", 3.5" |
| Maximálna dĺžka grafickej karty: | 31 cm |
| Podporované formáty základnej dosky: | micro ATX, Micro-ITX, ATX |
| Bočné okno: | Áno |
| Osvetlenie: | RGB |
| Panely z tvrdeného skla: | Áno |
| Vhodné pre: | Hranie |
| Model: | PC |
| Maximálna dĺžka PSU: | 16 cm |
| Tlačidlo zap./vyp.: | Áno |
| Počet 3,5" pozícií: | 2 |
| Maximálna výška chladiča CPU: | 15,9 cm |
| Farba: | Biela |
| Počet 2.5 " pozícií: | 2 |
| Protiprachový filter: | Áno |
| Výška balenia: | 490 mm |
| Šírka balenia: | 250 mm |
| Hĺbka balenia: | 420 mm |
| Napájací zdroj v cene: | Nie |
| Inštalované zadné ventilátory: | 1x 120 mm |
| Počet podporovaných ventilátorov: | 6 |
| Inštalované predné ventilátory: | 2x 140 mm |
| Upozornenia: | Beware of sharp edges during assembly., Ensure that the enclosure is properly ventilated to avoid overheating of components., Keep the product away from water sources to prevent electrical damage. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
