Adler AD 7823 Elektrický kúpeľňový radiátor LED biely
Kód: AGDADLGKO0011Podrobný popis
Adler AD 7823 Elektrický kúpeľňový radiátor LED biely| Hodiny | 24 |
| Rozsah teplôt vykurovania | 40 - 70°C |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Montovateľné na stenu | Áno |
| Vodeodolný | IP24 |
| Model | Kúpeľňový radiátor |
| Dĺžka šnúry | 1.34 m |
| Hĺbka | 53 mm |
| Hmotnosť | 6,5 kg |
| Výška | 700 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Príkon | 400 W |
| Napätie | 220 - 240 V |
| Farba | Biela |
| Možnosti umiestnenia | Múr |
| Základný materiál | Žehlička |
| LED displej | Áno |
| Systém ovládania | Ovládač s dotykovým panelom |
| Vhodné pre | Vnútorný |
| Upozornenia | The appliance may become hot during operation. Avoid touching hot surfaces., Do not use the device near flammable materials., Only connect the appliance to sockets that comply with the manufacturer's technical requirements. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Convector heaters |
|---|---|
| EAN: | 5905575903181 |
| Hodiny: | 24 |
| Rozsah teplôt vykurovania: | 40 - 70°C |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Montovateľné na stenu: | Áno |
| Vodeodolný: | IP24 |
| Model: | Kúpeľňový radiátor |
| Dĺžka šnúry: | 1.34 m |
| Hĺbka: | 53 mm |
| Hmotnosť: | 6,5 kg |
| Výška: | 700 mm |
| Šírka: | 500 mm |
| Príkon: | 400 W |
| Napätie: | 220 - 240 V |
| Farba: | Biela |
| Možnosti umiestnenia: | Múr |
| Základný materiál: | Žehlička |
| LED displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Ovládač s dotykovým panelom |
| Vhodné pre: | Vnútorný |
| Upozornenia: | The appliance may become hot during operation. Avoid touching hot surfaces., Do not use the device near flammable materials., Only connect the appliance to sockets that comply with the manufacturer's technical requirements. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
