KONVEKTOR NOVEEN CH7100 LCD SMART BLACK
Kód: AGDOOVGKO0005Podrobný popis
KONVEKTOR NOVEEN CH7100 LCD SMART BLACK| Nastaviteľný termostat | Áno |
| Vykurovací výkon | 2000 W |
| Vykurovací výkon (min) | 750 W |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Počet úrovní výkonu | 3 |
| Časovač (max) | 24 h |
| Teplý vzduch | Áno |
| Model | Elektrický konvektor |
| Odpočet | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Hĺbka | 210 mm |
| Výška | 375 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Hmotnosť | 3,4 kg |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Farba | Čierna |
| Vstavaný ventilátor | Áno |
| Úchyty | Áno |
| Typ displeja | LCD |
| Možnosti umiestnenia | Podlaha |
| Systém ovládania | Tlačidlá, diaľkové ovládanie |
| Vstavaný displej | Áno |
| Vhodné pre | Vnútorný |
| Upozornenia | Do not use the device near flammable materials., Only connect the appliance to sockets that comply with the manufacturer's technical requirements., The appliance may become hot during operation. Avoid touching hot surfaces. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Convector heaters |
|---|---|
| EAN: | 5902221621666 |
| Nastaviteľný termostat: | Áno |
| Vykurovací výkon: | 2000 W |
| Vykurovací výkon (min): | 750 W |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Počet úrovní výkonu: | 3 |
| Časovač (max): | 24 h |
| Teplý vzduch: | Áno |
| Model: | Elektrický konvektor |
| Odpočet: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Hĺbka: | 210 mm |
| Výška: | 375 mm |
| Šírka: | 600 mm |
| Hmotnosť: | 3,4 kg |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Farba: | Čierna |
| Vstavaný ventilátor: | Áno |
| Úchyty: | Áno |
| Typ displeja: | LCD |
| Možnosti umiestnenia: | Podlaha |
| Systém ovládania: | Tlačidlá, diaľkové ovládanie |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Vhodné pre: | Vnútorný |
| Upozornenia: | Do not use the device near flammable materials., Only connect the appliance to sockets that comply with the manufacturer's technical requirements., The appliance may become hot during operation. Avoid touching hot surfaces. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
