Vykurovacia clona Noveen HC2200 LED diaľkové ovládanie
Kód: AGDOOVGKO0015Podrobný popis
Vykurovacia clona Noveen HC2200 LED diaľkové ovládanie| Vykurovací výkon | 2000 W |
| Vstupné napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Vykurovací výkon (min) | 1000 W |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Typ ohrievacieho telesa | Keramický |
| Letná ventilácia | Áno |
| Prietok vzduchu (vysoká rýchlosť) | 120 m³/hod. |
| Model | Elektrický ohrievač s ventilátorom |
| Časovač (max) | 24 h |
| On/off vypínač | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Inštalačná výška (min) | 1,8 m |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Počet úrovní výkonu | 2 |
| Odpočet | Áno |
| Diaľkovo ovládané | Áno |
| Hĺbka | 125 mm |
| Hmotnosť | 3,2 kg |
| Šírka | 580 mm |
| Výška | 200 mm |
| Základný materiál | Plast |
| Možnosti umiestnenia | Múr |
| Typ displeja | LED |
| Vhodné pre | Vnútorný |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Farba | Biela |
| Upozornenia | Only connect the appliance to sockets that comply with the manufacturer's technical requirements., Do not use the device near flammable materials., The appliance may become hot during operation. Avoid touching hot surfaces. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Convector heaters |
|---|---|
| EAN: | 5902221621246 |
| Vykurovací výkon: | 2000 W |
| Vstupné napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Vykurovací výkon (min): | 1000 W |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Typ ohrievacieho telesa: | Keramický |
| Letná ventilácia: | Áno |
| Prietok vzduchu (vysoká rýchlosť): | 120 m³/hod. |
| Model: | Elektrický ohrievač s ventilátorom |
| Časovač (max): | 24 h |
| On/off vypínač: | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Inštalačná výška (min): | 1,8 m |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Počet úrovní výkonu: | 2 |
| Odpočet: | Áno |
| Diaľkovo ovládané: | Áno |
| Hĺbka: | 125 mm |
| Hmotnosť: | 3,2 kg |
| Šírka: | 580 mm |
| Výška: | 200 mm |
| Základný materiál: | Plast |
| Možnosti umiestnenia: | Múr |
| Typ displeja: | LED |
| Vhodné pre: | Vnútorný |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Farba: | Biela |
| Upozornenia: | Only connect the appliance to sockets that comply with the manufacturer's technical requirements., Do not use the device near flammable materials., The appliance may become hot during operation. Avoid touching hot surfaces. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
