Logitech BRIO 4K webová kamera 13 MP 4096 x 2160 px USB Čierna
Kód: PERLOGKAM0031Podrobný popis
Logitech BRIO 4K webová kamera 13 MP 4096 x 2160 px USB Čierna| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Typ smerového mikrofónu | Všesmerový |
| Rozsah snímania mikrofónu | 1,2 m |
| Počet mikrofónov | 2 |
| Možnosti zoomu | Áno |
| Diagonálne zorné pole | 90° |
| Podporované videomódy | 1080p, 2160p, 720p |
| Digitálny zoom | 5x |
| Efektívny počet pixelov | 13 MP |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname | 1920x1080@60fps, 1280x720@90fps, 4096x2160@30fps |
| Typ HD kamery | 4K Ultra HD |
| Automatické zaostrovanie | Áno |
| Nastavenie ohniska | Auto |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 90 fps |
| Maximálne rozlíšenie videa | 4096 x 2160 px |
| Upevnenie pre LCD | Áno |
| Dodávané káble | USB Type-C až USB Type-A |
| Návod na použitie | Áno |
| Hĺbka | 26,5 mm |
| Výška | 27 mm |
| Hmotnosť | 85 g |
| Šírka | 102 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál šošovky | Sklo |
| Spôsob montáže | Spona/stojan |
| Rozhranie | USB |
| Napájaný z USB | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Výška balenia | 134 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 300 g |
| Hĺbka balenia | 139 mm |
| Množstvo | 1 |
| Šírka balenia | 71 mm |
| Osvedčenia o udržateľnosti | Forest Stewardship Council (FSC) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Webcams |
|---|---|
| EAN: | 5099206129962 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Typ smerového mikrofónu: | Všesmerový |
| Rozsah snímania mikrofónu: | 1,2 m |
| Počet mikrofónov: | 2 |
| Možnosti zoomu: | Áno |
| Diagonálne zorné pole: | 90° |
| Podporované videomódy: | 1080p, 2160p, 720p |
| Digitálny zoom: | 5x |
| Efektívny počet pixelov: | 13 MP |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname: | 1920x1080@60fps, 1280x720@90fps, 4096x2160@30fps |
| Typ HD kamery: | 4K Ultra HD |
| Automatické zaostrovanie: | Áno |
| Nastavenie ohniska: | Auto |
| Maximálny počet snímok za sekundu: | 90 fps |
| Maximálne rozlíšenie videa: | 4096 x 2160 px |
| Upevnenie pre LCD: | Áno |
| Dodávané káble: | USB Type-C až USB Type-A |
| Návod na použitie: | Áno |
| Hĺbka: | 26,5 mm |
| Výška: | 27 mm |
| Hmotnosť: | 85 g |
| Šírka: | 102 mm |
| Farba: | Čierna |
| Materiál šošovky: | Sklo |
| Spôsob montáže: | Spona/stojan |
| Rozhranie: | USB |
| Napájaný z USB: | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 |
| Výška balenia: | 134 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 300 g |
| Hĺbka balenia: | 139 mm |
| Množstvo: | 1 |
| Šírka balenia: | 71 mm |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | Forest Stewardship Council (FSC) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
