Elica LANE BL MAT/A/72 Vstavané Čierna B 550 m³/h
Kód: AGDEIAOKA0004Podrobný popis
Elica LANE BL MAT/A/72 Vstavané Čierna B 550 m³/h| Trieda účinnosti filtrácie mastnoty | D |
| Maximálny výkon odsávania | 550 m³/h |
| Typ oddelenia | Zvedené / recirkulačné |
| Minimálna vzdialenosť od elektrickej varnej dosky | 50 cm |
| Intenzívna rýchlosť | Áno |
| Úroveň hluku | 65 dB |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť) | 65 dB |
| Trieda účinnosti dynamiky kvapalín | B |
| Minimálna vzdialenosť od plynovej varnej dosky | 45 cm |
| Trieda účinnosti osvetlenia | A |
| Výkon odsávania vzduchu v pozícii Boost | 650 m³/h |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť) | 49 dB |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Nie |
| Obsahuje odvetrávaciu hadicu | Nie |
| Intenzita osvetlenia | 365 lux |
| Počet žiaroviek | 1 žiaroviek |
| Stmievateľné svetlo | Nie |
| Výkon lampy | 7 W |
| Poloha osvetlenia | Predné |
| Teplota farieb | 3500 K |
| Typ žiarovky | LED |
| Výška (max) | 32,2 cm |
| Hĺbka | 283 mm |
| Výška | 322 mm |
| Hmotnosť | 1,13 kg |
| Instalačná šírka oddielu | 69,3 cm |
| Šírka | 714 mm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 26 cm |
| Vstupné striedavé napätie | 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | B |
| Výkon motora | 250 W |
| Ročná spotreba energie | 69 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
| Prúd | 1,07 A |
| Celková spotreba | 257 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Model | Vstavané |
| Vstavaný displej | Nie |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Priemer prípojky výfuku | 15 cm |
| funkcia Hob²Hood | Nie |
| Farba | Čierna |
| Motor v cene | Áno |
| Umiestnenie výfuku | Vršok |
| Šírka balenia | 774 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,32 kg |
| Výška balenia | 388 mm |
| Veľkosť obalu (š × h × v) | 774 x 340 x 388 mm |
| Hĺbka balenia | 340 mm |
| Kód UK Trade Tariff | 8414600000 |
| Prietok vzduchu | 650 m³/h |
| Čistá hmotnosť | 1,32 kg |
| Pipe/tube diameter | 15 cm |
| Dotykové ovládanie | Áno |
| Hladina hluku (max) | 65 dB |
| Krajina pôvodu | Taliansko |
| Počet filtrov | 1 kusov |
| Umývateľný filter | Áno |
| Typ tukového filtra | Hliník |
| Protipachový filter | Áno |
| Filter umývateľný v umývačke | Áno |
| Vyberateľný filter | Áno |
| Upozornenia | Do not install without reading the instructions., Disconnect the unit from the power supply before cleaning., Maintain an adequate distance from combustible surfaces. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cooker hoods |
|---|---|
| EAN: | 8020283049253 |
| Trieda účinnosti filtrácie mastnoty: | D |
| Maximálny výkon odsávania: | 550 m³/h |
| Typ oddelenia: | Zvedené / recirkulačné |
| Minimálna vzdialenosť od elektrickej varnej dosky: | 50 cm |
| Intenzívna rýchlosť: | Áno |
| Úroveň hluku: | 65 dB |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť): | 65 dB |
| Trieda účinnosti dynamiky kvapalín: | B |
| Minimálna vzdialenosť od plynovej varnej dosky: | 45 cm |
| Trieda účinnosti osvetlenia: | A |
| Výkon odsávania vzduchu v pozícii Boost: | 650 m³/h |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť): | 49 dB |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Nie |
| Obsahuje odvetrávaciu hadicu: | Nie |
| Intenzita osvetlenia: | 365 lux |
| Počet žiaroviek: | 1 žiaroviek |
| Stmievateľné svetlo: | Nie |
| Výkon lampy: | 7 W |
| Poloha osvetlenia: | Predné |
| Teplota farieb: | 3500 K |
| Typ žiarovky: | LED |
| Výška (max): | 32,2 cm |
| Hĺbka: | 283 mm |
| Výška: | 322 mm |
| Hmotnosť: | 1,13 kg |
| Instalačná šírka oddielu: | 69,3 cm |
| Šírka: | 714 mm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 26 cm |
| Vstupné striedavé napätie: | 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti (stará): | B |
| Výkon motora: | 250 W |
| Ročná spotreba energie: | 69 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Prúd: | 1,07 A |
| Celková spotreba: | 257 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Model: | Vstavané |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Priemer prípojky výfuku: | 15 cm |
| funkcia Hob²Hood: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Motor v cene: | Áno |
| Umiestnenie výfuku: | Vršok |
| Šírka balenia: | 774 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,32 kg |
| Výška balenia: | 388 mm |
| Veľkosť obalu (š × h × v): | 774 x 340 x 388 mm |
| Hĺbka balenia: | 340 mm |
| Kód UK Trade Tariff: | 8414600000 |
| Prietok vzduchu: | 650 m³/h |
| Čistá hmotnosť: | 1,32 kg |
| Pipe/tube diameter: | 15 cm |
| Dotykové ovládanie: | Áno |
| Hladina hluku (max): | 65 dB |
| Krajina pôvodu: | Taliansko |
| Počet filtrov: | 1 kusov |
| Umývateľný filter: | Áno |
| Typ tukového filtra: | Hliník |
| Protipachový filter: | Áno |
| Filter umývateľný v umývačke: | Áno |
| Vyberateľný filter: | Áno |
| Upozornenia: | Do not install without reading the instructions., Disconnect the unit from the power supply before cleaning., Maintain an adequate distance from combustible surfaces. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
