Gorenje WHI6SYB Nástenný Čierna 650 m³/h
Kód: AGDGJEOKA0135Podrobný popis
Gorenje WHI6SYB Nástenný Čierna 650 m³/h| Hlučnosť (nízka rýchlosť) | 50 dB |
| Trieda účinnosti osvetlenia | A |
| Typ oddelenia | Zvedené / recirkulačné |
| Trieda účinnosti dynamiky kvapalín | B |
| Maximálny výkon odsávania | 650 m³/h |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť) | 67 dB |
| Prietok vzduchu (nízka rýchlosť) | 230 m³/h |
| Trieda účinnosti filtrácie mastnoty | B |
| Úroveň hluku | 67 dB |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Maximálny recirkulačný výkon | 488 m³/h |
| Počet žiaroviek | 2 žiaroviek |
| Efektívnosť osvetlenia (LE) | 35 lux/W |
| Výška (min) | 65 cm |
| Výška bez komína | 45 cm |
| Šírka | 959 mm |
| Hĺbka | 380 mm |
| Výška (max) | 98 cm |
| Hmotnosť | 16 kg |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | B |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,25 W |
| Ročná spotreba energie | 66 kWh |
| Výkon motora | 260 W |
| Priemer prípojky výfuku | 15 cm |
| Počet motorov | 1 |
| Farba | Čierna |
| Základný materiál | Sklo, Oceľ |
| Umiestnenie výfuku | Vršok |
| Model | Nástenný |
| Motor v cene | Áno |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Vstavaný displej | Nie |
| Šírka balenia | 707 mm |
| Hĺbka balenia | 561 mm |
| Výška balenia | 512 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 19,3 kg |
| Efektivita filtrovania maziva (GFE) | 86,1% |
| Efektivita fluidnej dynamiky (FDE) | 25 |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 85506 |
| Umývateľný filter | Áno |
| Filter umývateľný v umývačke | Áno |
| Typ tukového filtra | Hliník |
| Vyberateľný filter | Áno |
| Upozornenia | Maintain an adequate distance from combustible surfaces., Disconnect the unit from the power supply before cleaning., Do not install without reading the instructions. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cooker hoods |
|---|---|
| EAN: | 3838782165436 |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť): | 50 dB |
| Trieda účinnosti osvetlenia: | A |
| Typ oddelenia: | Zvedené / recirkulačné |
| Trieda účinnosti dynamiky kvapalín: | B |
| Maximálny výkon odsávania: | 650 m³/h |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť): | 67 dB |
| Prietok vzduchu (nízka rýchlosť): | 230 m³/h |
| Trieda účinnosti filtrácie mastnoty: | B |
| Úroveň hluku: | 67 dB |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Maximálny recirkulačný výkon: | 488 m³/h |
| Počet žiaroviek: | 2 žiaroviek |
| Efektívnosť osvetlenia (LE): | 35 lux/W |
| Výška (min): | 65 cm |
| Výška bez komína: | 45 cm |
| Šírka: | 959 mm |
| Hĺbka: | 380 mm |
| Výška (max): | 98 cm |
| Hmotnosť: | 16 kg |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Trieda energetickej účinnosti (stará): | B |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,25 W |
| Ročná spotreba energie: | 66 kWh |
| Výkon motora: | 260 W |
| Priemer prípojky výfuku: | 15 cm |
| Počet motorov: | 1 |
| Farba: | Čierna |
| Základný materiál: | Sklo, Oceľ |
| Umiestnenie výfuku: | Vršok |
| Model: | Nástenný |
| Motor v cene: | Áno |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Šírka balenia: | 707 mm |
| Hĺbka balenia: | 561 mm |
| Výška balenia: | 512 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 19,3 kg |
| Efektivita filtrovania maziva (GFE): | 86,1% |
| Efektivita fluidnej dynamiky (FDE): | 25 |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 85506 |
| Umývateľný filter: | Áno |
| Filter umývateľný v umývačke: | Áno |
| Typ tukového filtra: | Hliník |
| Vyberateľný filter: | Áno |
| Upozornenia: | Maintain an adequate distance from combustible surfaces., Disconnect the unit from the power supply before cleaning., Do not install without reading the instructions. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
